Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy a szervíz...

Lehetséges, hogy a szervíz elrontotta a telefonom?

Figyelt kérdés
Eltört a kijelzője, amit nagyon szépen és gyorsan megcsináltak, azonban azóta nem működik néhány kisebb - de megszokott és idegesítő - beállítás rajta. A telefon még törött kijelzővel is tökéletes működött. Nem működik a fülhallgató, double tapra nem ébred a képernyő, nem rezeg, ilyenek... Persze visszaviszem a garanciával, de mennyi az esélye, hogy ezeket meg lehet javítani? Sok rosszat hallottam a szervízekről, de nem gondoltam volna, hogy pont én leszek ilyen szerencsétlen. Ha ennyire rossz mindegyik, akkor mégis hova vigye az ember?

2020. jan. 5. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Oké, akkor mesélj még arról, hová vihetted volna és mennyiért. De akkor sem tudjuk befolyásolni ami történt.

Több lehetőséged van.

-kiba$zod a telót az ablakon

-visszaviszed hogy nézzék meg

-máshová viszed hogy nézzék meg

-nem viszed sehová és így marad

Nem tudjuk, ha máshová viszed, akkor is ez történt volna, ha igen, akkor olcsóbban javították volna, vagy ha drágább helyre viszed esetleg, akkor probléma mentes lenne esetleg vagy sem.

"Sok rosszat hallottam a szervízekről"

Eleve olyan dolgokat visznek oda az emberek, aminek valami baja van.

Ráadásul szét kell szedni. Aztán összerakni. És ezer dologra figyelni.

És az alkatrészek nem erre vannak tervezve, hanem hogy a gyárban minél gyorsabban össze tudják pattintani. De mivel ott precízen beállított gépek végzik ezeket a műveleteket speciális ellenőrzés mellett, a szervizes munka ezzel szemben manuális. És ahol ember dolgozik, ott hiba is történhet. Tehát ez nem valami csoda, ez benne van a pakliban. Elég egy elmozdult szalagkábel csatlakozás, és már nem is működik tőle pár dolog.

2020. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ha ez ilyen komoly, akkor reklámozzák úgy magukat, hogy 'Figyu, elhozhatod a telefonodat, de 70% esély, hogy még több baja lesz mint előtte volt." És nem úgy mintha ez tökéletes megoldás lenne. Hagyhattam volna töröttem is az üveget mint mások, mert még úgy is tökéletesen működött, csak már ropogott a kezem alatt. És továbbra sem értem miért irritál téged ez a kérdés, mindenki azt kérdez amit akar és arra válaszol amire akar. Szándékosan félreértetted a kérdést és kukacoskodtál. Jobb dolgod nincs? Nem azt kérdtem, hogy elemezzék az én telefonomat, csak azt, hogy általánosságban van-e tapasztalatuk szervízzel és hasonló problémákkal. Nem, nem érdekel, hogy szerinted más tapasztalata az én esetemben hasznos-e.
2020. jan. 5. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!