Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lopták az Iphone om hogyan...

El lopták az Iphone om hogyan találhatom meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Decemberben el lopták az Iphone 8 készülékem külföldön,icloud.com offline mód sajnos többször probáltam keresni, van e esetleg valami más megoldás???
2020. jan. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak az van. Legközelebb pedig drága telefon helyett valami olcsóbbat, és marad pénzed nyelvtan korrepetálásra..
2020. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha az icloud.com-on az iphone keresése funkcióval nem tudod megtalálnia akkor sehogy.
2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy neked nem tellik drága telefonra, az irigykedés helyett akkor menj el dolgozni és talán neked is lehet.Nem a telefon érdekelt,hanem ami benne volt és icloudról sem tudtam lementeni, mert abban az időben nem csináltam biztonsági mentést. Valaki ajánlotta,hogy vegyem fel a kapcsolatot az icloud rendszergazdával, ezt hol tudom megtenni?
2020. jan. 5. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Az azert latszik hogy bar penzed latszolag van, eszed kevesbe...


Az icloud csak akkor talalja meg a telodat, ha online lesz. Ha nem, mert pl. szetkaptak alkatresznek, vagy nem elloptak hanem elhagytad es valami csatorna melyen van regesreg lemerulve akkor nem. Ha nem volt mentesed a rajta levo cuccaidrol, akkor azokra keresztet is vethetsz.


Az iCloud-nak nincs 'rendszergazdaja', az egy globalis szolgaltatas amit az Apple uzemeltet. Hiaba irsz akarkinek, csodat ok sem tudnk tenni.

2020. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ezt hol tudom megtenni?"

Senki nem fog foglalkozni a telefonoddal.

2020. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezzel eddig is tisztába voltam hogy offline módba nem fogom megtalálni,ennyire hülye én sem vagyok, a másik dolog:


Ha egy oktatási intézményhez társított Felügyelt Apple ID azonosítót használ, a [Készülék] keresése szolgáltatás nem érhető el a fiókjában. Ilyen esetben a [Készülék] keresése szolgáltatás nem jelenik meg, amikor bejelentkezik az iCloud.com webhelyen. Ha nem találja készülékét, lépjen kapcsolatba az intézmény rendszergazdájával.


Szóval ne oktass ki , ha te is h..e vagy hozzá.

2020. jan. 5. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Te "oktatási intézményhez társított Felügyelt Apple ID azonosítót használsz"?
2020. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem találja készülékét, lépjen kapcsolatba az intézmény rendszergazdájával."


Az oktatási intézmény rendszergezdáját emlegetik, nem az Apple cégét.

2020. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!