Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel pótoljam a telefonomat?

Mivel pótoljam a telefonomat?

Figyelt kérdés
Eddig Samsung Galaxy S6 Edgem volt egy pár. Nem kell újabb, nem kell nagyobb, nem kell okosabb, nem kell drágább. De ez a 3-ik ilyen telefonom, ami tönkrement. Az első betört, a másodiknak elment a wifi képessége, a mostaniban meg nem működik a mikrofon. Kezdek csalódni ebben a márkában. Mit vegyek helyette, ami hasonló tudású, csak egy kicsit strapabíróbb?

2020. jan. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
használtan vetted mindegyiket, nem? Honnan tudod hányszor ejtették le, vagy érte valamilyen behatás, ami nem használt neki. Van a családban S6 Edge, Negyedik éve hibátlanul működik.
2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért szerwtnél újat?
2020. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kezdek csalódni ebben a márkában. "

Ha váltasz, akkor más márkában is fogsz csalódni.

2020. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami egyedi gondja lehetett mindkét esetben, a betört kijelzö meg nem a telefon hibája, hanem azé aki betörte. Nekem volt 2 S6-om (nem Edge), 1 S7-em, 2 S7 Edgem, egy Note 8-am és most egy S8+-om. Mindet használtan vettem, és minddel elégedett voltam. Van jobb, modernebb, gyorsabb, mint a jelenlegi készülékem, de mégsem érzem szükségesnek a cserét. Az akku jól bírja, a fényképező elég jó, a kijelző szép, a felhasználói élmény elég folyamatos, nem szaggat (egypár játéknál néha néha döccen egyet, de kéthavonta egyszer ha játszom...), a hang nekem okés, a gyári AKG füles szépen szól, OTG kompatibilis, egy 128-as MicroSD-vel a tárhely bőven elég, és néha használom DEX módban is fotók nézegetésére, és néha filmezésre. Szóval szerintem globálisan nincs gond az S szériás Samsungokkal, csak neked volt ilyen "szerencséd"...


Hogy mit ajánlok? Mondjuk Galaxy S9-et, vagy S10e-t. Ha meg más kell, mert nem bízol a márkában, akkor az újabb almás csodák (8-tól felfele vennék az akku miatt, a 7-esben nem volt valami bajnok) 64GB-tól felfele tárhellyel jól teszik a dolgukat, olcsóbb pénzért meg a Oneplust ajánlanám. Kevés pénzért 7-est Gearbestről, több pénzért 7T vagy 7 Pro, sok pénzért meg a 7T Pro. Ha meg nagyon szeretsz fotózni, akkor Xiaomi Mi Note 10.

2020. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!