Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál adták ezt az...

Telekomnál adták ezt az ingyen netet karácsonyra. Mindenkinek tart még ez az akció?

Figyelt kérdés
Nem valami lehúzás?

2020. jan. 7. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tart már, elvileg 1-én lejárt
2020. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez hogy van? Nekem és még 2 ismerősömnek tart
2020. jan. 7. 08:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami bug van T -éknél. De ez az akció már nálam sem tart. 1 -én 23:59 -ig tartott, de akkor már nem használtam (mivel aludtam). Viszont 2 -án első dolgom volt az alkalmazásban megnézni, aktív -e még. Nem volt aktív...
2020. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez így érdekes.egyik előfizus másik feltöltős
2020. jan. 7. 15:32
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

használjátok csak!!! tőccsetek tőccsetek!


aztán majd nézzétek meg a számlát! :D

nem fog ráférni a csekkre az összeg még dollárban sem!

2020. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolcsó vagyok azt akartam még írni, hogy nálam sem csökken az adat.. Nekem 4-e a fordulónap és azóta azért netezem és még mindig a teljes mennyiséget mutatja. viszont az appban már nem aktív a korlátlanság.

De nem merek sokat, nehogy cumi legyn belőle :D

2020. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ez mindenkinél így van.szerintem ez nem a mi hibánk lenne
2020. jan. 7. 18:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Most akkor mi van?
2020. jan. 8. 09:19
 9/15 anonim ***** válasza:

azt mondom hívd fel az ügysfélszolgálatit ha nagyon érdekel


ha van egy kis eszed akkor nem használod.

világosan le volt írva mi meddig, úgyhogy ki fogják számlázni, vagy el fogy fogyni a kereted.

2020. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem kértem 2020-ra internetet tőlük.akkor mit számláznak? Egyébként 30 MB netem van ha az elfogy utána lelassul szóval az már rég elfogyott volna.mit használjak akkor? Én nem fizettem elő másra.akkor mit számláznak? Ezt tudom használni csak
2020. jan. 8. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!