Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Free Hugs akció a városban,...

Free Hugs akció a városban, miért viszolyogsz, vagy perverzkedsz?

Figyelt kérdés

Olyan jó a Free Hug.... Valahogy feltölti az embert, színt visz a szürke életébe, és mosolyt csal a síró arcokra.... Miért távolodtok, vagy épp túlzottan közeledtek egy free hugoshoz?


Olvasom, hogy ultra gáz, cring, egy fertő és inkább elkerülik...


De vannak akik ennek ellentéte de csak a maguk érdekében.

- ha jó a csaj megölelem

- ha megmarkolhatom a seggét

- ha utána d*ghatok vele

- ingyen meg b**xnám őket


UNDORÍTÓ!!!!!!

Képzeljétek... Férfi vagyok... És ezen sorokat is egy férfi írja.


Vannak akik messzire el akarják kerülni a hajléktalanokat.

Akkor most kérdezek valamit...


Ha egy hajléktalan közeledik hozzád, megtört szemekkel, esetleg egy amputált fél lábbal, makkóval a kezében, és jobb kezét kitárja egy ölelésért, apró kedves mosolyt látva az arcán.... Te ellöknéd, elfordulnál sem mint megölelnéd?


Legyen kivételes eset s maguk alá hányt, hugyozott, ittas, szart hajléktalanok... Sajnos Őket én sem tudnám megölelni, sajnálom.


De mi van azokkal akik mindennap fürdenek, szállókon mossák nap mint nap ugyan azon ruháikat, WC-re járnak a dolgukat elvégezni, egyszóval tiszták.

Mi van ezekkel a hajléktalanokkal?

Igen nincs Old Spice sreyük... De nem büdösek, inkább sima férfi szagúak... Ahogy kicsit mindenki aki nem használ spreyt.


Őket sem ölelnéd meg?


Előre is köszönöm válaszotokat



2019. aug. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a hajlektalanos dolgokat eltulzod. Marmint miert kellene nekem megolelnem egy olyan embert, akit nem akarok? Illetve egy hajlektalant... Tehat mintha en tehetnek az o nyomorarol. Hat nem. Mindenki a maga sorsanak kovacsa. (Mint az egyetemi tanar, aki hajlektalan... Lehetett volna a szakmajabol adodoan mas [de hasonlo] terulet kepviseloje is. A penzt nem kellett volna elszorni, elinni, vagy amit tett vele. Sorolahtnam a szamlakat, a hazat, a kajat, a barmit.) Szoval sajnalom, de nem akarnek megolelni egy hajlektalant.


A free huggal leirtakkal kapcsolatosan pedig egyetertek, de sajnos vannak a szelsosegek, akik nem ugy viszonyulnak a dologhoz, ahogyan kellene.

2019. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha dolgozik, és beilleszkedik a társadalomba akkor emberszámba veszem.
2019. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel elég aszoc vagyok, és bár nagy igényem lenne rá, sose kaptam meg, így mára az idegen emberek érintése számomra taszító (a tömött buszon is úgy állok meg, hogy véletlen se érjek senkihez).

De ha épp én is kellően megtört lennék, egy ilyen alak elől nem teljesen biztos, hogy ellépnék. Nem a ruhákra koncentrálnék, hanem a személyre. A kisugárzására, a benyomása amit kivált belőlem. Mint minden más embernél, ez alapján ítélek.

Egyébként meg az ilyen típusú hajléktalanok általában vissza is küzdik magukat a dolgozók közé, láttam ilyen embert. Senki nem mondta volna meg, hogy nincs fedél a feje felett, csak szegénynek nézték. Azóta már van munkahelye és egy kis lyuk is, ahol meghúzza magát és eléldegél.

De ebben az országban az emberek hányinger mód állnak egymáshoz is, akikkel egy szinten vannak, hát még ahhoz, akik lejjebb vannak mint ők. Szóval nem lep meg a többi válasz és a % se fog.

2019. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az ölelés, ahogy bármilyen fizikai kontaktus, egy érzelmi kapcsolatot feltételez. Nem érintkezek idegenekkel, akkor sem ha jó az illatuk.
2019. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A szó pedig a: berzenkedsz
2019. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy lehet egy idegent megölelni. Totál befeszülnék. Idegen ne lépjen a privát zónámba, nemhogy még ölelgessen. Akkor sem, ha tiszta, illatos, wtf.
2019. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A magyarok eléggé zárkózottak, nem tudom mit vártál. Külföldön ez inkább működne és működik is mint itthon.
2019. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!