Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 telefon. A jelenség:...

Chilie kérdése:

Galaxy S8 telefon. A jelenség: A telefon azt érzékeli, hogy az OTG adapter csatlakoztatva van, pedig nincs. Így bekapcsolt állapotban a telefon nem tölthető, nem érzékeli a bedugott kábelt. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kikapcsolva a (gyors) töltés (is) tökéletesen működik. Az USB vezérlés szerepcseréje sikertelen. Ha bedugom az OTG adaptert, eltűnik az USB menü, így szerepcsere sem lehetséges, de értelemszerűen nem lehet tölteni így sem, hisz az adapter foglalja az aljzatot. Mintha teljesen fordítva működne az USB vezérlő. Azzal a kiegészítéssel, hogy az OTG adapterrel simán látja a rádugott pendrive tartalmát...

2020. jan. 7. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes.. nem tudom mi lehet a megoldás..
2020. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem babráltál a fejlesztői beállításokban? Ha nem, tisztítsd ki a töltő portot egy félbetört fogpiszkálóval. Ha még mindig nem jó, akkor megpróbálnék egy gyári beállítások visszaállítását. Ha továbbra sem jó, akkor vagy szerviz, vagy veszel egy kábel nélküli töltőt.
2020. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fejlesztői beállításokat nem piszkáltam, és természetesen túl vagyok a fizikai tisztításon. A gyári visszaállítás valószínűleg megoldaná (a kikapcsolt állapotban működő töltés valószínűsíti, hogy nem hardverhiba) de egyrészt szeretném elkerülni azt a szívást, másrészt meg tényleg idegesít, hogy nem tudom megoldani...
2020. jan. 7. 11:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Laptophoz csatlakoztatva minden rendben, a szerepcsere működik, adatátvitel is, csak töltés is választható. A hócipőm tele van ezzel. :)
2020. jan. 7. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy általad nem látható zárlat, átvezetés van a 4-5 pontok között:

[link]

Kikapcsolt állapotban ezt valószínűleg nem figyeli a telefon.

2020. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj másik töltöt használni. Ha jó lesz, meg van a baj.
2020. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!