Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha jelenleg Németországban...

Ha jelenleg Németországban vagyok és Hollandiából hívnak mobilok, az nekem is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Németországban vagyok, hívtak Hollandiából mobilon pár percre és nekem is lement elviekben kb. 500 huf az egyenlegemből...vagy ez valami más lesz?

2020. jan. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
EU-n belül már nincs roaming-díj!
2020. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az! Ezért nem értjük mi sem mire ment el annyi pénz a kártyáról.

Köszönöm a válaszod.

2020. jan. 8. 17:46
 3/3 anonim válasza:

Attol fugg, hogy a SIM kartyad melyik orszaghoz tartozik

Peldaul ha magyar telefonszamom van es Nemetorszagban tartozkodom es egy nemet telefonszamot hivok fel, akkor a belfoldi dij ervenyes, ami nalam peldaul 6 ft/perc

Viszont ha a te kartyad magyar es akit hivsz az ove mas orszagbol valo, meg ha csak egy orszagban tartozkodtok es ugy hivjatok egymast, arra mar nem ervenyes a kedvezmenyesebb dij

1-6 kategoria van, Europan belul Svajc es Szerbia a legdragabb ilyen szempontbol, mert ok nem EGT tagallam

Lebutitva amelyik europai orszagban jarsz es annak az orszagnak a hivoszamaval kezdodo szamot hivod, akkor hazai percdijakkal szamol

Ez arra is ervenyes, ha teged hivnak, akkor is fizetned kell, ha nem egy orszagba tartoztok

2020. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!