Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Samsung A50 vagy használt...

Új Samsung A50 vagy használt iPhone 7?

Figyelt kérdés
A Samsung oled eléggé zavarja a szememet így i7 cserén gondolkozom ami használt lenne, a Samut újonan vettem. Hülyeség lenne?
2020. jan. 9. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én tuti az újat választanám. Egy használtnak ki tudja, milyen baja van, amit az eladó nem fog neked elmondani.
2020. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is A50-em van, és nincs bajom a kijelzővel, persze ez egyénfüggő (viszont sokminden mással igen :( )

Vannak a kijelzőnek is beállítási lehetőségei, mint a kékfény szűrő, vagy a képernyőmód ahol tudsz állítani a kép színhőmérsékletén, illetve érdemes használni az adaptív fényerőszabályzást! Azt soha nem értem, mikor este utazok a buszon, és némelyik kollégának csuma fényerőn van 30 centire a szemétől a telefon, bevilágítva a buszt. Nekem meg koppra leszabályozva.

Előbb utóbb meg mindenki átáll majd oledre, képminőségben, meg akkukapacításban sokat számít. Én nem cserélném le csak ez miatt, inkább állíts a kijelző beállításain!

2020. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked milyen problémák vannak az A50-nel? Nekem előtte A3 2017 volt ami sztem a mai napig lepipálja ezt. Kicsit meg is bántam ezt a telót. A kijelzőn már össze vissza álligattam mindent amit lehet de nem jobb. Érdekes az előző is amoled volt de attól nem fájt se a fejem se a szemem.
2020. jan. 9. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Huawei P9 volt előtte, de 3 évesen az akku már nem bírta, erre rátett az is, hogy a munkahelyemen elég vacak a térerő, így a telefonnak is több energia kellett a hálózati kapcsolat fenntartásához (új akku, meg sajnos nem olyan mint a gyári). Ez miatt kellett vennem egy 20-as kártyát, mert a cég is ennél a szolgáltatónál van, és ők tettek fel jelerősítőt.

Az A50 viszont rettentő szarul kezeli a két kártyát, konkrétan sokszor ki sem csörög, csak jön az SMS-hogy nemfogadott hívásom volt.(most dobtam ki belőle a telenorost) Mobilnetes térereje is gyengébb mint a P9-é volt. Ahol azzal cégen belül tudtam még netezni, az A50-nel már nem. Legidegesítőbb meg az előlapba épített újlenyomatolvasó, ami egy rakás szar. P9-nek csak elég volt megérinteni a hátlapit és már nyitott is, egyedül a vizes újjra volt kényes. Ennél meg 10-ből 9-szer fel sem old, ahogy az arcfelismerés is hol működik, hol meg nem. Sokat chatelek párommal, és ilyenkor főleg idegesítő ha pötyöghetem be a kódot.

Beállításokban is volt olyan mi a P9-ben volt, ebben meg nincs.Pl ott tudtál alkalmazásokat titkosítani, vagy beállítani, hogy csak wifi-n menjenek, így pl nem tudtam olyant csinálni, hogy véletlenül youtube-al lezabáltatom a mobilnetet, mert elfelejtetem benyomni a wifi-t.

Fényképezője is vacak, sokszor nem képes rendesen fókuszálni, csak azt látom, hogy folyamatosan játszik a képélességgel, aztán vagy jó lesz a kép vagy nem.

2020. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami még porbléma volt, hogy vagy 20x próbáltam csatlakoztatni az okosórámat a telefonhoz, reset, óra appjának cserélgetése stb. )(Huawei Watch GT) Mire egyáltalán rendesen látta, és ha meg is szakadt, akkor is visszacsatlakozzon rendesen. Gyorsiban csak ezek jutottak eszembe. sajna egy ideig nem tudom lecserélni. Huaweit vettem volna, és pont a kisfogyasztású oled panel miatt nem azt vettem.
2020. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából nekem is ezek a problémák. Ha beletesznek egy újjlenyomat olvasót meg egy arcfelismerőt akkor miért nem 10/10-es? Ezek olyan ficsörök amik a hangzatosak csak nem használhatóak. Rakat szr az egész ennyiért.
2020. jan. 9. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszéled magadnak. Nincs esélye a szemednek érzékelni a PWM-et. Ha nem olvastál volna róla, nem fájt volna a fejed tőle szerintem. Egyébként a Oneplus 7-ben, 7T-ben, 7 Proban és 7 T Proban van ilyen beállítás ami a kijelzőt PWM-re érzékenyeknek átállítja.
2020. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!