Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az újjabb kategóriás telefonok...

Az újjabb kategóriás telefonok hátlapja fel van ragasztva, milyen ragasztóval ragasztják fel azokat?

Figyelt kérdés
telefonok szervizelésében kezdtem el bele tanulni, de még rengeteg mindent kel tanulnom, most vettem viszonylag elég olcsón egy s7 edge mobil telefont, aminek annyi baja van hogy törött a hátlapja, azt tudom hogy hogyan kel le szerelni a hátlapot, és rá rakni a másik hátlapot, csak azt nem tudom hogy milyen ragasztóval kel, hogy milyet használnak erre
2020. jan. 10. 02:15
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy valami szilikon ragasztót használnak (vízállóság érdekében) vagy valami gyors UV reagáns ragasztót
2020. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!