Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Huawei telefon a...

Samsung vagy Huawei telefon a jobb?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Kinek mi.

Nekem a Huawei szoftvere, kezelhetősége, funkciói stb sokkal jobban tetszenek, mint a Samsung telefonoké.

Olyan, hogy valamelyik egyértelműen jobb, nincs.

2020. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Én Huawei párti vagyok, de modell függő.
2020. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

Előre szólok, hogy a Samsung ébresztője 30% hogy hibát ír ki és kikapcsol amikor fontos lenne, hogy felkelj xD

Mások is írták ezt tehát nem csak én panaszkodok.

Viszont a huawei egy nagyon picit lassabb szerintem de lehet típusfüggő.

2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Melyik model? Két gyártót soroltál fel, nem két telefont!
2020. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Igen, ez konkrét típustól is függ, nem csak márkától! Előző telefonom Huawei Ascend P7 volt, ami 4 évig tökéletesen működött, csak utána a maradék fél évben kezdett gyengülni, de csak szoftveresen, a hardver ugyanúgy stsbilan viszi, netezésre még most is jó!

A mostani telefonom pedig Samsung Galaxy A70, éppen ma 1 hónapja vettem, tehát még nincs teljesen kihasználva, de eddig stabilan működik, a kamerája csak simán "elfogadható" képeket csinál, a hangszórója pedig tompa dobozhangon szól, nem éppen élethűen! Nekem az ébresztőjével sincs gondom, mindig akkor kelt, amikorra beállítom, nincs vele gond! :/

2020. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

3 évig volt egy P9-es Huawei-m. Megvoltam elégedve vele, csak az akkuja nem bírta, illetve a csereaksival is 3 hónap után gyorsan merült(gondolom az már valami kínai vacak volt)

Sajna melóhelyem elég gyenge lefedettségű, így az új telefonnál számított a kis fogyasztás, tehát (O)led-es kijelző, és nagy akku, ezért vettem A50-es Samsungot, de a Huawei után nagy csalódás.

Térereje jóval gyengébb, mert cégen belül, ott ahol a P9-nem volt mobilnetje, ott az A50 már elvérzett. Kamerája, közeli képeknél alig bír bezoomolni, folyamatosan szórakozik a képélességgel. A halálom a kijelzőbe épített újlenyomatolvasó ami egy hulladék. P9-nek elég volt csak megérinteni és kapcsolt is a kijelző. Samsungnál meg sokszor hiába nyomom, nem ismeri fel, de még az arcfelismerés sem mindig működik, akkor meg pötyögtethetem be a PIN kódot, ami chat közben igencsak idegesítő.

Hogy tudja használni munkahelyen is a mobilnetet, vettem bele egy 20-as kártyát, mert a cégnek velük van szerződése, és ők tettem fel jelerősítőt. A két kártya viszont úgy összezavarta, hogy nem egy esetben csak SMS-t kaptam, hogy kerestek, mert ki sem csörgött.

De ezen felül is vannak olyan dolgok amik miatt a Huawei-t jobban szerettem és valószínűleg hamarosan le is cserélem amint lesz rá keret.

2020. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jobb a Huawei, ha nem a Lite gagyizásokat veszed.
2020. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#7

A lite telefonok közül sem mindegyik rossz.

Az, hogy megéri e az árát már más kérdés.

Másfél évig volt egy Mate 10 lite-m, én nagyon szerettem és meg voltam vele elégedve.

2020. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Xiaomi Redmi Note 8 pro 70 körül mondjuk eléggé odaver a 100 alatti telefonoknak (az összes márkának). Ha eszed van, azt is megnézed.
2020. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9-es, na ne viccelj már! A Note 8 Pro legfeljebb csak kamerában és üzemidőben ver oda, de más Xiaomi típusok kamerája se rossz, viszont hardveresen... ugyanakkora ram mellett egy MediaTek processzor kész vicc, a legtöbb Snapdragon simán legyalázza, tehát Xiaomi Mi 9 Lite és Pocophone F1 a két "izompacsirta" 100 ezer Ft alatt!
2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!