Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglalja a tárhelyet a...

Papics kérdése:

Mi foglalja a tárhelyet a telefonomon (iPhone)?

Figyelt kérdés
A telefonom típusa iPhone 6s 32GB. Fényképeket nem enged már csinálni, mert nincs szabad tárhely. Amikor megnyitom a fényképezőt, bedob egy ablakot “a tárhely megtelt” fejléccel, és ha rá nyomok a kezelésre, akkor azt írja, hogy a fotók foglalják a legtöbb helyet (~16GB). Miután kitöröltem rengeteg képet, screenshotot, képernyő felvételt, videót, nem lett annyival több szabad tárhelyem, mint amire szamitottam. Viszont megneztem, hogy a számítógépem szerint mennyit foglalnak a megmaradt képek, videók. A DCIM nappa mérete 2GB volt, ami ugye tartalamzza azt a két nappát (100APPLE, 101APPLE), amiben a képek és a többi file van. Mi foglalja a maradék 14GB-ot?

2020. jan. 11. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lomtárban levő képek
2020. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Rendszer, appok, üzenetek, stb. foglalják a helyet. Egyébként meg nem elég, ha törlöd a képeket, mert akkor csak egy átmeneti tárolóba kerülnek, és csak harminc nap múlva törlődik. Rányomsz Fotók -> Albumok -> letekersz az aljára -> Nemrég törölt -> Kiválasztás -> Összes törlése, és ekkor törlődik azonnal. Iphoneod van, és ennyit nem tudsz?
2020. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el ezeket, itt jól össze van foglalva hova tűnt a tárhely és mit tudsz tenni:


[link]

[link]

[link]

2020. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ember, pár hónapja van nekem ez a telefon...
2020. jan. 11. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

és akkor mi van ember? pár hónap alatt nem jöhet össze pár giga szemét a mai világban?

nagyon szívesen...

2020. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ember, én egy hét alatt megtanultam használni, emellett az Applenek olyan netes támogatása van, hogy a legapróbb dolgot is a szádba rágja.
2020. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hehe... szifon :D
2020. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az "ember, pár hónapja van nekem ez a telefon..." válaszomat #2-nek szántam a "Iphoneod van, és ennyit nem tudsz?" kérdésére reagálván.

A kérdés logikai menete szerint ha nem tudod hogyan kell a "nemrég töröltek"-ből kitörölni a képeket, akkor valójában nincs is Iphoneod.


#5 - Azzal, hogy pár hónapja van nekem ez a telefon nem azt állítottam, hogy nem telhet meg a tárhelyem. Illetve bocsánat a faragatlanságom miatt, valóban elfelejtettem megköszönni. Köszönöm!


#6 - Büszke vagyok rád, nagyon tehetséges vagy.


Vissza térve a tárhelyhez, nem a képek foglalták a helyet, hanem az "egyéb", amivel nem tudok mit csinálni.

2020. jan. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!