Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 akksije meddig bírja?

Iphone 7 akksije meddig bírja?

Figyelt kérdés

Telefonvásárláson gondolkodok, és felmerült, hogy esetleg ilyet vegyek.


Eddig csak LG, Huawei és társai fajta telefonjaim voltak, amiknél mindnél előjöttek különféle problémák 1-2 éven belül. Most olyat szeretnék, ami nem egy hatalmas tepsi, de mégsem túl kicsi videó nézéshez. Ahogy néztem 4,7"-es, ami pont megfelelne nekem.


Viszont, amire használtam az csak az ilyen általános dolgok, netezés, közösségi appok, emailek, stb. Ezért is az egyik legfontosabb dolog, hogy hosszan bírja az akksi.


Nem volt még Iphone-on, neten meg minden hol azt látni, hogy gúnyolják őket, a rövid üzemidő miatt.



2020. jan. 12. 17:30
 1/3 anonim válasza:
42%
Nekem iphone 7 van..2 hete kaptam mit ne mondjak 3 hét mulva megyünk egy új telefonért mert az iphone 7 aksija nem bírja 2 óranál tovább , ha folyamatosan használom ..kb 10 perc alatt 15-20% csökken .tegnap reggel mikor kimentem kutyát sétáltatni kikapcsolt a hidegben majd azt a hiba üzenetet kaptam hogy: a telefon elérte a fagyás pontot ...nem is értem eddig egy iphonenomnál nem volt ilyen.NEM AJÁNLOM AZ IPHONE 7 -ET !
2020. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Akkor inkább iphone x/xr vagy annál főljebb , ha nem engedi meg a pénztárca akkor inkább samsung a70 /a80
2020. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meddig bírja? Én nem szeretem

Valóban nem bírja 2 óra használatig, folyamatosan tölteni kell

Most 1 éves a telóm, 86% az akku kapacitás. Mondanom se kell dobnám ki mert kb használatra alkalmatlan, görcsölök állandóan hogy lemerül, más baja amúgy nincs

2020. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!