Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállítható a törölt kép?

Visszaállítható a törölt kép?

Figyelt kérdés
Jó napot! Egy hölgyet zaklattak azzal, hogy képeket küldözgetek neki. Az én nevem is felmerült mint gyanúsított. Mondván, hogy amikor megkérdezték tőlem, hogy én küldtem a képeket. Erre azt válaszoltam, hogy nem és nem kérdeztem vissza, hogy milyen képeket. Én mondtam, hogy bárminek alávetem magam és minden cuccomat odaadom, hogy megnézék. Ugyem mind a telefonomat és a számítógépemet újraraktam azóta és szeretném megtudni, hogy van-e rá mód, hogy az újra telepítés előtti képek és fájlok visszaállítására. Nagyon idegesít a dolog, mert nem szeretném ha kirúgnának az állásomból. Mindenre hajlandó vagyok, hogy bizonyítsam az ártatlanságomat.

2020. jan. 13. 14:56
1 2
 11/12 Szirty ***** válasza:
65%

"Ez az ingyenes programokra vonatkozik. "


Nem. Ez nem programokra vonatkozik, hanem az adathordozóra.

Ne keverjük a sérült, meghibásodott hordozóról való adatmentéssel.


A kürt oldalán ez olvasható:


"Természetesen a sikeresség nagyban függ attól, hogy a visszaállítandó adat törlése óta mennyit dolgoztunk a gépünkkel, azaz van-e esély arra, hogy egy újonnan létrehozott fájl felülírhatta a keresett adatokat tartalmazó adatterületet."


[link]


Én sem írtam mást!

2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jópénzért hekker segít megnézni mindent és stb:)
2023. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!