Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy van hogy van olyan...

Az hogy van hogy van olyan hogy családi csomag vagy mi mikor veszel egy telefont, hogy hívhatod ingyen a család tagjaidat?

Figyelt kérdés

De azt kérni kell, mikor veszed a telefont, vagy valami kell hozzá, és megvan szabva hogy milyen telefont lehet ugy venni, vagy mind1??

Előre is köszi a válaszokat:)

T-mobilnál szeretném tudni:)


2010. júl. 21. 21:00
 1/6 anonim válasza:
Pannonál vegyél ott teljesen karlátlanul beszélhetsz az egy ügyfélszámhoz tartozó számokkal plussz 3 feltöltőkártyásat is hozzá lehet csatolni. És telefonszámonként nincs 1000 ft az előfizetése.
2010. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, cska amit én akarok venni telefon az a t-mobilenél van...pannonál nincs :S

De egyébként ezt kérni kell ott mikor veszem a telefont, vagy hogy van?:D:)

2010. júl. 21. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a Vodafonnál van ilyen?
2010. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

T-mobilnál is írták hogy van ilyen.

De nem értem hog ezt ott kell mondani mikor veszem meg a telefont, hogy én úgy kérem?:)

2010. júl. 22. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba. Mikor sorrakerülsz, először köszönni kell.

Amikor megkérdezik hogy miben segíthetnek, akkor azt kell mondani:

Két kívánságom van. Az egyik egy telefonkészülék (és itt mondod a nevét, típust, színt, stb ...), a másik pedig egy olyan megoldás, amely lehetővé teszi hogy a családtagjaidat díjtalanul hívd.

Erre különféle ajánlatokkal fognak elhalmozni, kiválaszthatod közülük amiről úgy érzed hogy neked megfelelő, de lehet az is hogy nem lesz számodra optimális megoldás.

Pénzt feltétlenül vigyél.

2010. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj jólvan ennyire tudatlan nem vagyok:D Csak azt nem tudtam hogy azt küldön mondani e kell :D de most már tudom;) köszi :D
2010. júl. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!