Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy nillkin üvegfóliát...

Vettem egy nillkin üvegfóliát és nincs rajta kivágás felül az előlapi kameránál, ez befolyásolhat valamit?

Figyelt kérdés

[link]


Nem gondoltam,hogy ilyen üveg fólia lesz a csomagban anno mikor RN7-re vettem nem a 2,5-set vettem hanem a simát azon pl volt kivágás a kamerának csak mivel nem volt lekerekítve a széle minden kosz körbe beült.Gondoltam jó áron van ez a 2.5D-s de azt hittem ezen is van kamera kivágás.Na most tudom a kamera előtt így is van üveg mert ugye a kijelző gorilla glass üvege de ha most ez még egy rétegnek rá megy nem fogja nagyon befolyásolni a képet?Néztem róla képeket de van ahol kivágott volt a kameránál volt ahol nem.



2020. jan. 16. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

# 10


Nézd magyarországon vagyunk itt hasznot tesznek rá,szóval akkor számoljunk a nillkin üvegfólia kínából kb olyan 2200Ft ingyen postával,de ugye mire ide érne megöregednék szóval sürgős így meg kerestem a legolcsóbb helyet ahol az üveg 3110Ft és mivel nem vagyok pesti erre még rá jön 1300Ft szállítási díj.Kínaiból meg nem mindegy milyen nem egy olcsó fost raktam fel telefonokra de nem sokat írtak ezek azok az olcsó fosok voltak amit te írtál de az olcsók közt is van jobb is rosszabb is.De nillkinbe még szarral nem találkoztam.

2020. jan. 17. 13:14
 12/16 anonim ***** válasza:

"nillkinbe még szarral nem találkoztam."

Ipari automatizálással foglalkozom. Nem egy helyen megfordultam már, ahol "nagy márkák" termékeit szerelik ki. Itt a kiszerelés arról szól, hogy nem egy helyen gyártják, és nem egy helyen csomagolják. Azaz amit te "hulladék minőség" gyanánt veszel az Ebay-ról másfél dollár árában, ugyanaz a gyártónál kb. 25 cent. Természetesen nagy tételben. És nincs külön csömagolva a helykihasználás miatt. 20 db van összefóliázva, 5 csomag egy doboz, majd 50 doboz gyűjtőzve. Természetesen kibélelve szépen, kartonlapok közte, meg minden.

Tasakragasztó, bliszterhúzó gépek és szorgos kezek munkája segít abban, hogy azá váljon a termék, amit te a végén 4400-ért megveszel.

De ne aggódj, más is szereti a "minőséget".

Ez ugyanolyan, mint annak idején a Myaudio. Sokan odáig voltak meg vissza, hogy mennyire jó. Hát annyira volt jó, mint amennyire a kínai minőségbiztosítás. Ha szépen fel volt rá festve az embléma, akkor egész meggyőző volt.

2020. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 12


Én se adtam volna annyit érte de most kínából mire megérkezne lenne február közepe is ha nem a vége.Itthon rendelt noname fóliát küldtem már vissza mer se a méret se a kivágás nem passzolt,de nillkinnel még nem volt gondom,ennek se a minősége a gond megh lehet hogy nincs kivágás az sem gond,szóval értem én mit mondasz de én meg ezt tapasztaltam.A boltok semmi felvilágosítást sem adnak az általuk árult fóliákról mikor kérdezem ,csak lát sz róla valami leírást meg kiraknak egy illusztrációt,aztán vagy olyan vagy nem,a nillkinnél meg olyan volt mindig ahogy írták meg amilyen képet láttam.Lehet most én pont bele estem egy szórásba de az is lehet,hogy csomagolásnál éppen mi k20 pro-nak a fóliáját rakták bele vagy azt címkézték rosszul,mert mivel azon pl nincsen kamera a kijelzőben hanem a tetején felpattanó.

2020. jan. 17. 18:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Direkt -a kedvedért- rákerestem egy kivágottra.

Valóban februárra jön meg, viszont ingyen(!) van ill. 800 Ft-ért küldik a 4 db-ot.

Azaz db.-ja csupán 200 Ft.

[link]


Akkor melyik jobb szerinted?

A 4.400 Ft-os "márkás" de használhatatlan,

avagy a 200 Ft-os használható????


Gyakran rendelek innen hosszú évek óta, és még nem volt soha probléma az áruval.


Még mindig kinevetsz??

2020. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 14


Azt senki nem mondta,hogy használhatatlan,nekem meg a nyakamon a telefon és nem ér rá február közepéig vagy végéig.Egyébként itthon is tudok 10 darabosat 2300Ft-ért arra megy rá még 900Ft szállítási díj.

2020. jan. 17. 21:45
 16/16 A kérdező kommentje:

# 14


Ettől függetlenül még lehet egyéb más baja is,méret pontatlanság meg unokaöcsém olcsó fóliáját is láttam már meg raktam fel és hát mit ne mondja.... ha a pontosság jó volt a többi nem nagyon stimmelt.Mondjuk ha a vásárlók többségében pozitívat írnak az adott fóliához az oldalon akkor lehet esélye,hogy jó.

2020. jan. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!