Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyenlőre semmilyen lehetőség...

Egyenlőre semmilyen lehetőség nincs Google termékek használatára Huawei készüléken?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezek új telefont venni. Eddig Huawei telefonjaim voltak, megszoktam, szeretem, ár-érték arányban az egyik legjobb a piacon. A kérdésem az lenne ha veszek egy olyan Huawei készüléket amelyiken gyárilag már nincs Youtube, Drive, Gmail, stb, akkor ezeket én manuális módon sem tudom rátelepíteni? Illetve ha igen, kompatibilis az alkalmazás a készülékkel?
2020. jan. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Manuálisan azt teszel rá amit akarsz, de igyekezz megbízható forrást keresni, mert a neten fellelhető apk fájlok (ahogy a PC programok is) rosszindulatúak lehetnek.
2020. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
"Egyelőre" szavunkat n-betű nélkül írjuk a magyar nyelvünkben.
2020. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, még ha a válaszod nem is releváns a kérdés szempontjából. Tehát köszönöm az építő kritikát, de ne OFFolj. Ez pedig nem az én kérésem.
2020. jan. 18. 11:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló, köszönöm! 😊
2020. jan. 18. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, ezzel rámegy az egész GMS, ha minden igaz.

2020. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gugli nélkül nem is az lényeg, hogy nincs gugli térkép meg gmail app, hanem hogy hiányzik a teljes gugli szofveres háttér, az a keretrendszer, ami a látható appok mögött ketyeg. Nem olvastam el a linkelt blogot, de ha van/lesz stabil Gms/Gapps, akkor a dolog mehet.
2020. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik "régi" Huawei készüléken vannak, (illetve azok közül amit még kiadtak kicsit felújítva "New" "Új" kiadásban)-olyan mintha semmi sem történt volna, alapból rajta vannak a Google alkalmazások és senki sem fogja ezeket eltüntetni!


A Huawei Mate 30 Pro-n és minden utána kiadott Huawei eszközön (azokon amik tényleg új készüléknek minősülnek) nincsenek alapból Google alkalmazások!

2020. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huawei P30 Lite New Edition


[link]

2020. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!