Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni, hogy a...

Hol tudom megnézni, hogy a telefonomon a Bluetooth melyik verziója fut? (Samsung Galaxy A7)

Figyelt kérdés

Szeretnék vezetéknélküli, Bluetooth-os fülhallgatót venni, de olvastam, hogy nem fogom tudni kihasználni a lehetőségeket, ha nem ugyan az a verzió van a 2 készüléken. Hol tudnám megnézni, hogy a telefonomon milyen fut? Vagy esetleg valaki tudja, hogy az A7-esen milyen lehet?

Nem vagyok otthon a témában, bocsi. És előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. jan. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd ki a telefonodat a [link] oldalon, ott le lesz írva, melyik BT verzióra képes.
2020. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a GSM Arena oldalán minden adatot részletesen leírnak, köztük ezt is! Nem feltétlenül kell tudni angolul, elég az alapfogalmak ismerete is, hogy kiigazodj az adatlapon! Viszont attól függ, melyik év kiadása, mert egymás után 3 generáció is megjelent az A7-ből, és mindegyiken újabb bluetooth volt!

2016: 4.1

2017: 4.2

2018: 5.0

2020. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, már megtaláltam, köszi a válaszokat.
2020. jan. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!