Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni,...

Hogyan lehet kikapcsolni, hogy beírás közben ne látszódjon a jelszó?

Figyelt kérdés
Telefonon belépek weboldalra, jelszót kér és hiába csillag a vége, beírás folyamatában mutatja h melyik betűt nyomtam meg. Hogyan lehet kikapcsolni h ne mutassa akkor sem?
2020. jan. 19. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, amikor a billentyűzeten megnyomsz egy betűt, és az felnagyítódik az ujjad felett?

Ezt ki lehet kapcsolni a billentyűzet beállításaiban.

2020. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, a kérdező arra gondol, hogy a jelszó mezőben előbb betű jelenik, és az utána változik csillagra!

Kérdező, ezt nem a telefonon lehet beállítani, maga az oldal ilyen! Nem tudom melyik, de van olyan oldal, ahol a mező mellett ezt egyénileg be lehet állítani, és van olyan, ahol nem!

2020. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

Ha azt akarod KIkapcsolni hogy NE mutassa, akkor mutatni fogja.

Tehát akkor pont jó így nem?

2020. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gyk weboldal is olyan h amikor írom be a jelszót, a mezőben (és nem a billentyűn) kiírja a karaktert, hogy mit választottam és aztán lesz csillag. Erre keresek megoldást.

A megfogalmazáson gondolkodtam a dupla tagadás miatt, de a magyar nyelv szereti, emiatt úgy hagytam.

2020. jan. 19. 17:39
 5/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem! Telefon beállítása!

Jelszavak mutatása menüpont!

2020. febr. 10. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!