USB type C kábel?

Figyelt kérdés

Találtam egy hama kábelt: hama.hu/termekek/44-pc-notebook/52-kabel/a2564-adatkabel-3-1-1gen-usb-type-c-usb-type-c-0-75m

Az a kérdés hogy ez 24 pines, mint a rendes usb c kábelek vagy olyan mint a kínai kábelek hogy valójában kevesebb pin van benne.

Az usb c normál esetben 24 pines, de láttam már olyat is amiben csak 2 táp és 2 adat szál volt.

Szereintete ez a hama amit linkeltem milyen?



2020. jan. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

De egy érpáron csak az USB 2.0 sebességét lehet elérni (480Mb/sec), illetve ez szükséges még a töltőkábelekhez is, mert azon történik az azonosítás, illetve 5 V feletti feszültség kérése a dugasztápból.

A jelzett specifikáció eléréséhez (5 Gbps) szükséges a másik két érpár bekötése is:

[link]

2020. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Az ott USB-C kábel. Minden kábel kínai. Ha nem felel meg az USB-C specifikációnak, visszaviszed.
2020. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
24 pines
2020. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!