Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új okostelefonokon miért...

Az új okostelefonokon miért nincs az a három gomb alul?

Figyelt kérdés

Miért jó, ha mindig fel kell húzni, hogy ott legyenek?


Nekem ez az egyik legfontosabb tulajdonság ami alapján telefont választok.



2020. jan. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Spórolás, a gyártók szeretnék erre rászoktatni a felhasználókat, hogy neki 1 centtel olcsóbb legyen legyártani.
2020. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
82%
Mert úgy gondolják hasznosabb az a terület képernyőként.
2020. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődik a világ, és alul az a 3 gomb egyrészt virtuális formában modernebb hatású, másrészt praktikusabb is, ha inkább azt a területet is kijelzővel töltik ki, mert például aki szeret filmet nézni a telefonján, az díjazza a minél nagyobb kijelzőt, de azért másnak sincs hátrányára!
2020. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Igazából sok új telefonon alapból már nem is feltétlen van ott még virtuálisan sem a három gomb (vissza, home, futó appok), hanem gesztusokkal tudod ezeket kezelni, pl lentről felfele húzva bezár, vízszintesen húzod a kijelző sarkától az ujjad, akkor visszalép stb. Eleinte szokatlan, de megtanulható és így valóban több hasznos terület marad a kijelzőn.
2020. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Kétségtelenül megszokható, számítógépen régóta használok gesture böngésző plugint. Lefelé húzva bezárom a lapot, balra húzva visszalapoz stb.

A felület képernyőkihasználása később ugrott be nekem is, amikor már elküldtem a #1 választ.

Viszont a spórolást sem egyedül találtam ki, egy cikkben olvastam róla.

2020. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!