Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s7 edge-n nem működik...

Samsung s7 edge-n nem működik a bekapcsoló illetve a kapacitív gombok, mit tegyek? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Ugye a telefon gyárilag vízálló, nem is volt gond vele megúsztattam kicsit, működött is szépen de hirtelen azt vettem észre hogy a bekapcs gomb illetve a kapacitiv gombok egyszeruen nem csinalnak semmit hiaba nyomkodom bárhogy, és ahogy néztem az elo illetve hatlapi kamerak is mintha beparasodtak volna. A telefon lényegében működik, home gomb is touch id is erzekel is mindenhol, de ez a harom gomb egyszeruen nem akar mukodni hard reset utan sem. A kapacitiv gombok felvillannak ha pl ujra inditom stbi de nem mukodnek. Mit tegyek? szerviz mindenkepp? letezik hogy beazott valamilyen szinten?

2019. dec. 29. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

" letezik hogy beazott valamilyen szinten?"

Ja, nem minden vízálló, amiről azt mondják hogy az.

Ha visszaszámolok, már több mit 3 éves múlta van a típusnak, így joggal feltételezhetem, hogy a tiéd már nem garis.

Így a szerviz zsebbe nyúlós.

Ha megéri neked, vidd el. Esetleg kérj ajánlatot a rendberakásra.

Mindenesetre addig tartsd kikapcsolva, minél kevesebb cucc menjen tönkre benne.

Én a helyedben nagyon sajnálnám a hűséges telót, de továbblépnék. Mire pl. holnap szakavatott kezekbe kerül, addig simán felemésztheti magát, javíthatatlanul elgalvanizálva a réz fólia sávokat.

Sok szerencsét hozzá.

2019. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!