Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem B20-as a telefonom...

Ha nem B20-as a telefonom akkor dobhatom a kukába?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 16:38
 1/5 anonim válasza:
Iegn
2020. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj kidobni, csak LTE nem lesz rajta mindenhol es mindegyik szolgaltatonal. Ha ez nem gond, akkor hasznald tovabb a telot.
2020. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! A B20 lényegében csak a netezés gyorsaságában segít, ott segít gyorsabb netet elérni, ahol nincs (akkora) 4G lefedettség (például faluban)! B20 nélkül is használható, legfeljebb sokkal lassabban tölti be az oldalakat!
2020. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
45%
Enyémben sincs B20, nem hiányzik. Mobilnetet ritkán használok, akkor is inkább városban, ahol nem gond a hiánya, így is van 4G.
2020. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én pl feltöltőkártyás vagyok vodafone és a jó dolgokból szoktam kipörgetni mobilnetet,de most itthoni előfizetéshez lett egy egy kis hordozható wifi 20gb mobilnettel amit ha úgy nézünk mivel hotspot ezért a telefon nem mint mobilnet csatlakozik hozzá hanem mint egy wifihez akkor nem szükséges a B20.Egyébként legtöbbet wifi-hez csatlakozom.
2020. jan. 20. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!