Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől repedhetett meg?

Mitől repedhetett meg?

Figyelt kérdés
Az író asztalomon hagytam a telefonomat(Honor 8x+) és amikor vissza mentem be volt repedve és szilánkosodva a jobb alsó sarka. Van rajta extra vastag üvegfólia ami teljesen sértetlen. Ez mitől lehet?
2020. jan. 19. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valaki lelökte és utána visszatette a helyére.
2020. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyedül voltam akkor otthon
2020. jan. 19. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Korábban leeshetett.

Én egy busz ablakával jártam úgy, hogy amikor elkezdett esni az eső, akkor becsaptam, mert arra számítottam, hogy nehezen jár, és erőből belöktem.

A busz nem ment sehova, csak áll egy helyben egész délelőtt, csak a rossz idő miatt húzódtunk be.

Szóval ültem az ablak alatt, és másfél óra múlva, mikor már nem is esett az eső, egy nagy csattanás kíséretében az ablak apró darabokra hullva az ölembe szóródott.

Ezzel is lehetett valami ami megütötte, majd később a kialakult feszültség tovább terjedt.

2020. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem esett le, nem ütöttem oda. Beteg vagyok és már egy ideje nem mentem sehova, nem is nagyon használtam.
2020. jan. 19. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem is egyedül vagy otthon.......
2020. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De hová tűnt a válaszom, amit a felfúvódó akkuról írtam?

Valaki töröltette?

Vagy csak álmodtam, hogy megírtam?

2020. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!