Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam ma egy SMSt valakitol,...

Kaptam ma egy SMSt valakitol, aki szeretne tudni hogy ki vagyok mert volt egy nem fogadott hivasa elvileg az en szamomrol. De en nem hivtam. Lehet valami atveres akar lenni? Bovebben lent

Figyelt kérdés
En nem hivtam senkit. A hivas elozmenyekben se szerepel a szama. Irtam neki valaszt h en nem hivtam senkit, erre o visszairja hogy Toth Zoli vagyok Nyiregyhazarol? Es ezzel az a gond h Nyiregyi vagyok es a vezeteknevem Toth, de nem Zoli. Eleg uj a telefon es a szam is, par honapja van meg... de elvileg ma hivta valaki errol a szamrol... Mi lehet ez?
2020. jan. 19. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Passz. Lehet, hogy csak szívatnak a haverjaid. Ne foglalkozz vele!
2020. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar most az igazi nevemet irja.. Lehet hogy szorakozik valaki, remelem.
2020. jan. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!