Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az igaz, hogy ha...

Szerintetek az igaz, hogy ha valakinek van fogadott orvosa, de az valamiért nem megy be a szülésre, akkor az ügyeletes orvos nem igazán akar segíteni? Ha igen, miért veszélyeztetik két ember életét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

HA a dokid tuti nem megy be akkor az ügyelets orvos biztos lefogja vezetni a szülést

Ha van rá esély hogy a dokid beér akkor szoktak vonakodni

2010. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem így tapasztaltam, vannak ügyeletes orvosok, akik nem tesznek sokat a kismamákért, de ezek emberileg ilyenek, függetlenül a fogadott orvosodtól. Akik kismamák most meghaltak, mind a fogadott orvos "keze által". Ez szerintem orvos kérdése. Ha kifogsz egy jó ügyeletest, akkor mindent meg fog tenni érted. De kifoghatsz egy sz@r fogadott dokit is és ott maradsz.

A másik pedig mellettem volt egy vajúdú nő, felhívták az orvosát (egy neves főorvos, aki beüzent, hogy természetes szülés lesz, hagyják vajúdni, reggel 7-re érkezik)Na most az ügyeletben én fiatal kisdokikkal(megkockáztatom rezidensekkel)találkoztam, persze, hogy nem tesznek semmit / nem mernek tenni semmit, amikor egy főorvos ezt üzeni.

(És hozzá teszem 3 kg-os kicsi babát jósoltak és lett neki közel 5 kg-os, 65 cm babája, de reggel hétig vajúdott és megszülte, nem ez volt legszebb napja.)

Az én orvosom olyan volt, mindenki megmondta a városban, hogy ő nem üzenget, indul, ha hívják. De amíg nem hívták, én úgy éreztem, mindent megtettek értem az ügyeletben lévő orvosok.

2010. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor hatalmas szerencsém volt az ügyeletes dokival!nem vonakodtak semmitől,tették amit kellett tenniük és uúy ahogy kellett!
2010. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!