Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mikor vett telefont gyerekn...

Ki mikor vett telefont gyereknek? Amit suliba is vinne és már mindenki ez Tik tok videós alkalmazás használja ezért lányom is akkar telot .

Figyelt kérdés
11éves lesz lányom szülinapra telefont akkar. Nem is értem mindenkinek van már ennyi idősen én nem tartom ezt jónak van okosorája meg itthon néha tabletozik de neki telefon is kell mert mondja mindenkinek van már suliba .
2020. jan. 20. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ma már máshogy megy, én most 18 éves vagyok. 14 évesen általános iskolás ballagásomra kaptam egy csúcs kategóriás telefont. Addig nem volt telefonom. ( már 5-ödikes koromban is volt rajtam kívül mindenkinek).
2020. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen kapott, de nem hordja magával a suliba, csak amikor van valami olyan, ami miatt jó, ha tud keresni.
2020. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején még elsőben kaptam meg az első telefonomat, az akkor menő Motorola L6.

Így most felnőtt fejjel azt mondanám hogy nagyon jó döntés már első osztálytól ha nem is valami komoly telefont, de valamilyet venni a gyereknek hogy mindig elérhető legyen ha van valami.

Én 11 évesnek simán vennék, akár valami komolyabbat is ha szeretne.

2020. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elérhető van okos órája azon tudom hivni bármikor .
2020. jan. 20. 13:25
 5/6 anonim válasza:
100%

Én 3.os koromban kaptam az első telóm az is lg nyomógombos volt 5mbe kaptam egy alcatel one touchot 6.ba egy sony xperiat 7.be egy samsung galaxy j3at és ballagásomra kaptam samsung galaxy a5 2016 telefont


Sztem nyugodtan vehetsz neki

2020. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én elsőbe kaptam meg az első okos telefonom most 5.-be van egy samsung galaxy a50-em mindenkinek van az osztályba nálunk már telefonja kivéve az egyik barátnőmet de neki meg mackbookja van szóval szerintem nyugodtan kaphat egy telefont.
2020. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!