Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan billentyűzet alkalma...

Van olyan billentyűzet alkalmazás telefonra, aminél látszik az á é stb betű az L betű mellett, mint számítógépeknél a fizikai billentyűzet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Régen a Swype+Dragon volt ilyen, de az megszűnt és nem lehet feltelepíteni..
2020. jan. 13. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg billentyűzet ilyen. Sokaknál egy külön kis funkció, amit ki-be lehet kapcsolni, hogy írja ki az összes magyar ékezetes betüt. Pl Swift key
2020. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A SwiftKey bien tud ilyet, azt próbáltam
2020. jan. 13. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor megkaptad a választ, van.
2020. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Um.. elvileg azt akartam írni h nem tud ilyet* lol

Szóval a kérdés fennáll, de mondjuk egy olyanra is kíváncsi lennék ami tenylegesen működik is..

2020. jan. 13. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem keresel rá:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nekem ugyanez volt a problémám, és a Gboard oldotta meg. Be lehet rajta kapcsolni az ékezetes betük megjelenitését, így szinte olyan, mint a régi megszokott Huawei Swype.

Ha kipóbálod, javaslom még az automata hibajavitás kikapcsolását, mert durván átírja, amit írni akarok.

2020. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, meg is találtam, az autocorrect még mindig jobb itt, mint a samsungnal :D
2020. jan. 14. 13:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah, keresgéltem Google playen, csak olyanokat találtam, ahol nincs ilyen szöveg ajánló rész.
2020. jan. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!