Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A70 nem villog ha...

Galaxy A70 nem villog ha üzenet érkezik rá? SOS!

Figyelt kérdés

Fontos nekem egy telefonnál, hogy villogjon ha üzenet érkezik, nagy segítség. Az imént bontottam ki, felraktam tölteni, de semmi fény ami jelezné mimt a többi telefonnál.


Sosem vittem vissza terméket, azt tudom, hogy 14 napig ez megjátszható. Viszont a dobozát megtépáztam (samsung dobozokat mindig kidíszítem) illetve csomagolást kidobtam. Így is visszaveszik? Media Markt..


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 20. 12:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

De könyörgöm ez az always on mi a francot jelez mégis? SMS? Ki használ manapság már olyat? Mert másra nem reagál..

Nyugtassatok meg, hogy én állítottam be szrul

2020. jan. 20. 14:43
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért nem néztél utána mielőtt megvetted? Ha már megvetted minek tépáztad meg a csomagolását? Kilehet egy telefont úgy is bontani, hogy nem téped szét a csomagolást (dobozt). Nekem több éves telefonjaim is vannak sértetlen dobozzal.

Amit meg pláne nem értek, hogy miért dobtál ki belőle bármilyen csomagolást? Kit zavart volna az a pár papír/nejlon?

Valamint ez a telefon nem lett elrontva attól még, hogy nincs benne értesítési led. Ma már sok telefonban nincs, nézd meg például bármelyik iPhone-t. Színes értesítési led kissé bazári hatást kelt.

2020. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami nálad nincs akkor beállítva az alkalmazásokban, mert nekem viberre és messengerre is kiteszi a ikont ha írtak.
2020. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ez a telefon is olyan mint az A50-em, akkor a LED értesítő hiánya lesz a legkisebb bajod majd a telefonnal.

Én amúgy okosórával használom, így egyből tudom ha írtak.

2020. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem egyről beszélünk..

Az ikont kiteszi, sőt beérkezésnél jelez is, felvillan. De én arról beszélek amikor nem veszed észre abban a pillanatban amikor érkezik az üzenet, hanem folyamatosan villog utána.. És nekem az eddigi 50e "gagyi" telonál is ment..

2020. jan. 20. 19:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudom miről van szó, de ha alwas on be van kapcsolva, akkor LED helyett csak az ikon van már. Amoled panel, szóval nem a full kijelző fogja az akkut fogyasztani. Persze ha zárt tok, akkor sokat nem érni vele. Huawei P9-em volt előtte, azon volt több színű értesítő LED, mobiloknál meg már egyre inkább elhagyják. Nekem meg mágneses könyvszerű tokban van, szóval hiába is tenné ki az ikont. P9-nél ,becsukott tok mellett is látszott a hangszórója mellett. Sokat chatelgetek a párommal, de közben nem vagyok annyira telefonfüggő, ezért vettem magamnak egy okosórát, így a házban mindig tudom ha hívnak vagy írnak.
2020. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy a választ megkaptam, sajnos ezt jocskán benéztem de ez van.


Köszönöm még egyszer! :)

2020. jan. 20. 20:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ami nem süvölt, hogy gyere mán öreg, az ráér addig, amíg megnézed. Vagy hát nem tudom, hogy osztod az idődet, ha egyáltalán, de szerintem ez feature, hogy hiába is lenne kísértés, hogy bekapcsold magadra a villanypásztort, egyszerűen nincs lehetőség rá. (Playben túrva egyébként biztos vagyok benne, hogy találsz rá appot, annyit én is tudok, hogy az igényed valós, ebből pedig az következik, hogy jó régen megoldották maguknak emberek, amit némelyik be is használt pénzkeresésre vagy népszerűsödésre Play Storeban).
2020. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!