Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vagy vagy Android?

IOS vagy vagy Android?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam,hogy ki kellene próbálni egy iPhone telefont,sose szántam rá magam mindig úgy gondoltam hogy nem ér egy telefon annyit amibe kerül,de annyira mondják az iPhone tulajok hogy baromi gyors még évek után is pörög,nem lassul be mint az Android,na meg ip 67-es, valahol olvastam,hogy az iOS nem tárol úgymond szemetet ami idővel rátelepszik a rendszerre,kérdem én,hogy az Android alkotói hogy nem tudják azokkal az előnyökkel felruházni a rendszert mint az apple az iost.

2020. jan. 21. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha az iphone árkategóriájában veszel androidos telefont akkor az ugyanolyan jó lesz.


A márkahűség vallási kategóriájú kérdés vagyis az iphone fanatikusoknak csak iphone and android fanatikusoknak meg csak android a jó.


"valahol olvastam,hogy az iOS nem tárol úgymond szemetet ami idővel rátelepszik a rendszerre"

Ez NAGGGYON tudományosan hangzik, pont az ilyen hülyeségekkel lehet beetetni az egyébként hozzánemértő embereket... úgymond.

2020. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
IOS esetén csak pár készülékre kell optimalizálni a rendszert, míg Android esetén elég sokra. Ezenkívül is van még biztos sok más tényező is. Egyébként Android-készülékek ár-érték arányban hardverileg biztos jobbak mint amibe az iPhone kerül. Mondom ezt iPhone Se tulajként, de Android-ot még nem próbáltam. Gondolom egyre több frissítés van, minél jobban memóriaigényesebbek a programok is, előbb-utóbb belassul az Android rendszer. Egyébként telefontól függően IOS is belassul, utóbbi években mondjuk példa nem nagyon volt belassulásra ha jól tudom ismerősöktől, maximum az 5S nem kapta meg a legújabb IOS-t például.
2020. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

"pont az ilyen hülyeségekkel lehet beetetni az egyébként hozzánemértő embereket"


Mint amilyen te is vagy.

2020. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem tudom számodra miből derült ki, de biztos így van ha te mondod.
2020. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Húha hát én nem akartam itt háborút szítani,amúgy valószínű,hogy amit a kettes írt,hogy az iost nem kell anyi készűlékre optimalizálni mint az androidos. Az androidnál ugye van alsó,közép és felsőkategóriás,ezzel szemben az iosnál egy kategória van.
2020. jan. 21. 10:41
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy normális Android se lassul be, csak nem a 30-40 ezres alsó kategóriát kell megvenni.

Android után az iPhone kínszenvedés. Pár helyen egyáltalán nem intuitív a felület.

2020. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Amikor 8 éve hallgatom, hogy normális már az android, és rég kinőtt a bajaiból...

Aztàn múlt héten vettem egy okoseszközt közel 150 ezerért, amiről csak utólag tudtam meg, hogy a menüje alatt android rendszer van, és görgetném a menüt, de persze csak receg össze vissza...

Na akkor igazán felbaszódtam, nem akarom többet hallani, hogy már nem szar, mert még mindig az.

2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Kinek mi. Csak azzal légy tisztába, kérdező, hogy az Apple felsőkategóriás telefonokat gyárt, ezért ne a Samsung Galaxy A10-zel akard összehasonlítani, merthogy az röcögni fog.


De pl a Galaxy Note 10, vagy az S10, vagy a Oneplus 7T Pro, vagy hasonló kaliberű Androidos telefonok nem döcögnek. Akadás nélkül működnek, gyorsan, és jól. Igen, ha tizedmásodpercekben fogunk számolni, akkor valószínűleg a legújabb iPhone gyorsabb lesz. De ha nem rakod őket egymás mellé, akkor piszokgyorsnak fog tűnni mindkét rendszer. És a 12GB RAM is elég lesz, hidd el :D


Plusz még kapsz olyan finomságokat, mint az S pen, a Dex üzemmód, vagy a Oneplus lekerekített 90Hz-es kijelzöje, a gyorstöltésről (a gyorstöltővel a dobozban) nem is beszélve.

2020. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából akkor az a lényeg, hogy egy iPhoneal egyszinten lévő androidos teló sem olcsabb,annyi a különbség csak,hogy az iphonnál nincs se alsó se középső kategória.
2020. jan. 21. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"iPhoneal egyszinten lévő androidos teló sem olcsabb"

De, olcsóbb. Pl S10+ 80-90 ezer forinttal olcsóbb, mint egy 11 Pro Max. A szintet pedig ugyanúgy hozza.

2020. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!