Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mielőtt leadnám a "zöld"hullad...

Tanonc+ kérdése:

Mielőtt leadnám a "zöld"hulladékgyűjtőbe a régi mobiljaimat szeretném 1/ kiprintelni a kapott-küldött sms-eim és 2/ ezután kilőni=kitörölni a személyes adatokat?

Figyelt kérdés
- ha nem készüléktipus függő ez, akkor hogyan oldható ez meg. Több mint 15 évesek kütyük (Nokia) - a kártyáját használom, de ment pár info a készülékbe is. Hol kereshető ilyen tudnivaló?

2020. jan. 22. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne töltsd vele az időd.

De ha mégis szivatni szeretnéd magadm akkor az üzenetek beállításainál keress olyat hogy másolás sim-re.

Ha nincs, akkor tedd me a simet és küldd el az üzeneteket egy másik számra, ahol már okostelefonnal mentheted.

Vannak Nokia telókhoz pc alkalmazások amivel a készülékben található tartalmak szinkronizálhatóak a géppel, esetleg megpróbálhatod, ha van hozzá adatkábel.

[link]

Előfordulhat, hogy régebbi alkalmazás verziót kell használnod, mert az új esetleg már nem támogatja.

2020. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem keveredtél sötét ügybe,és nem arról sms eztél,akkor mégis kit érdekelnek a személyes adataid? :)

Kiskorombam szórakoztam hogy kivettem a veszélyes hulladékban lévő cuccokat.

Még a Sparnál bejáratánál volt letéve.

Régi szép idők.


A legjobb cucc ami onnan van az egy Nokia 3510i (kék) ami köszöni jól van,nem is értem miért lett kidobva :DDD.

Na de visszatérve az eredeti kérdéséhez!

Szerintem ne húzd az időt semmi nem lesz ha elolvassa valaki az sms eket.


Személyes adat alatt mit értesz?

2020. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a törlést is kérdezted, ahhoz csak gyári beállítás és kész.
2020. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg kellenek a 15 éves sms-ek? Valóban? De az adattörlésre a legolcsóbb megoldás egy kalapács és mehet a gyűjtőbe. Görcsölne rajta a halál...
2020. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ezután kilőni=kitörölni a személyes adatokat?"

Este ha fürdesz, vidd magaddal.

2020. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos én nem voltam érthető...

1.a személyes adat védelem alatt van már nálunk is - csak gondoljanak / gondoljatok bele...

2.a kütyüim tavalyig használtam, írásban szeretném az sms-ek közül azokat eltenni amik bizonyságul szolgálhatnak vitás ügyek esetére - így remélem komolyabbnak tűnök

Ezzel együtt az észrevételekkel megkísérlek előbbrejutni - köszönöm.

2020. jan. 30. 18:54
 7/8 cseppszi válasza:
Ha ez ennyire kényes ügy , miért nem bízod egy mobil szervízre?
2020. febr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor típus szerint is célszerű lenne utánanézni, PDF kezelési utasítást letölteni, legjobb megoldást kiválasztani.

Fórumokon és fórumjellegű felületeken nem magázódunk! Itt mindenki arctalan, no face (book), továbbá ez a bevett szokás, már a netezés kezdete óta.

Mondom ezt úgy, hogy offline én sem szeretem, ha akárki letegez, de az is más.

2020. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!