Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha régi szolgálatói számlákat...

Ha régi szolgálatói számlákat kidobtok (banki elszámolás, villanyszámla, stb. ), akkor levágjátok róla az azonosító infókat?

Figyelt kérdés

A régi számlák csak gyűlnek a szekrényben, és pár év után ki lehet dobni a régieket. Ilyenkor érdemes levágni róla a személyes infókat? Vissza lehet élni ezekkel valahogy? Pl. bankszámlaszám, név, cím, stb. felhasználásával?


Vagy nem foglalkoztok ezzel, és egyben kidobjátok a szemétbe?



2018. jan. 30. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Visszaélni talán nem lehet, de én is levágom róluk a személyes adatokat.
2018. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A legcélszerűbb valóban levágni lenne. A probléma csak az, hogy több száz ilyen kidobandó papír gyűlt össze az évek alatt, és elég munkás lenne mindegyikről levagdosni.
2018. jan. 30. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Égesd el.. legegyszerűbb, leggyorsabb.
2018. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez kertes házban jó ötlet lehet, társasházban nehezen kivitelezhető.
2018. jan. 30. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak van olyan rokonod, aki kazánnal vagy kályhával tüzel.
2018. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vékony csíkokra tépem hosszában, mint az iratmegsemmisítő. Lehetetlen összerakni.
2018. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Néha csinálok olyat, hogy nagyon apróra tépem, de én jobbára elégetem. Ritkán kell ilyet csinálni, ha lakásban laknék, akkor is meg tudnám tenni ezt egy kirándulás keretében, ha egyáltalán semmilyen ismerősöm nem lenne, aki el tudja égetni. De végső esetben bizonyára elégethető valami alkalmas edényben, ablaknál vagy teraszon. Szerencsére van kertem bográcsozó hellyel.
2018. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az irodában iratmegsemmisítem, majd a tartály tartalmát odaadom a kolléganőmnek, aki hazaviszi gyújtósnak.
2018. jan. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor, ha veszélyes hulladékkal együtt dobom ki... volt már olyan élményem, hogy kitettem az erdő szélén a zsákot, aztán másnap kopogtattak a túlbuzgó természetvédők rendőrökkel... csúnya bírság volt a vége.
2018. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ez most félreérthető lett :D

Szóval zártkerti övezet, 25 présház lakott már, de nincs szemétszállításunk, egy közeli akácos mellett gyüjtjük közösen a szemetet és ha már jó sok van, közös kasszán elvitetjük... na ez a szemétkupac került valahogy pár túlbuzgó féleszü természetvédő látókörébe, akik a fókusszal kivonultak... ha a tv nem lett volna ott, büntetést sem kaptam volna, mert amúgy az önkormányzat jelölte ki nekünk azt a helyet szemét gyűjtésre.

2018. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!