Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen sok internete és ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

Haverom egész nap filmeket néz, youtube-ozik, sőtt torrentezni is szokott mobilnetről.


Egyszer néztem,hogy havi 70GB van neki, és ha netán elfogy akkor fele sebességgel de további kötlségek nélkül megy neki tovább.


Havonta kb 6000-et fizet érte, és a sok mobilnet mellett van asszem 200 szabad perce, és korlátlan sms.


Mégis milyen módon lehetne nekem is ilyen jó előfizetésem? Ő azt mondja neki azért van így mert van valami ismerőse a telekomnál...



2020. jan. 23. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Te meg jól el is hitted.
2020. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
lehet, hogy valami flottában van
2020. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is valamiféle flottás dologra gondolnék.
2020. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Telekom-dolgozónak lehet valami kedvezménye és átpasszolta neki. Vagy ja, flotta.
2020. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk rokon van a telekomnál. Valóban hasznos tud néha lenni, de nem tudja azt megcsinálni, hogy korlátlan netet ad, meg ilyesmi, hanem egy létező csomagba tud csak bele tenni. De míg esetleg téged nem tájékoztatnak, addig őt meg engem is igen. Nekem volt olyan, hogy szám változtatással, új csomag kötéssel 10ezerért vettem egy 150ezres telefont, csomagból meg olyan hogy korlátlan net, mindenre kivéve a videókat és a közösségi médiákra, viszont arra vehettem pl egy 2 gigás netet és mivel magentás voltam emiatt az duplázódott így volt 4 giga netem ezekre és ha az lement akkor sem ment el a netem, csak korlátozódott a sebessége a fent említett tartalmaknál, minden más meg jött rendesen. Bármit le tudtam tölteni netről azért nem vett le és akkor sem, ha böngészőből facebookoztam.


De egyik ismerősöm meg fizet 10 ezret neki meg olyan van hogy 30asokkal ingyen, hálózaton kívűl van x perc lebeszélhetőség, korlátlan ingyen sms, valamint fix korlátlan mobilnet korlátozás nélkül. Sokszor a gépét is arról használja, ha lassú a wifi. Bár ő már ezt régebben kötötte, valami diák kedvezményes cucc.


Te is ha úgy van hívd fel az ügyfél szolgálatot hogy szeretnél csomagot módosítani és hogy mégis mit hogy szeretnél. Jobban megéri telefonálgatni, mert ha bemész lehet fele annyit se tudsz csinálni.

2020. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, aki a Digimobilnál havi 150 GBot forgalmazott egy hónap alatt, ami még ingyenes, szóva nem kell meglepődni a 70 GBon, szerintem sok érte a 6ezer.
2020. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MancsWolf ***** válasza:

Így van telekom dolgozói, de flottáknál jellemző ez a 70gb.


Egyébként sima lakosságiban se eszeveszett drága. Mobil S csomag + full korlátlan NET 12500Ft. EZ pihen itthon egy Huawei B525 routerben, aminek meg 800ft a havi törlesztője.

2020. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!