Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanában egy iphone se...

Mostanában egy iphone se készüléket szeretnék venni de nem arany színben és olyat csak amazonon találok méghozzá nevetségesen olcsón ez egy eredeti és új iphone se?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez egy új eredetikészülék?: [link]

2020. jan. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Renewed= felújított.
2020. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a telefon szolgáltató függő, ill. használt, de mivel amazonról rendelnéd, így van rá garancia.
2020. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MancsWolf ***** válasza:
Megnéztem a linket, ezek renew, azaz Garanciában cserélt majd javított telefonok. Es többségben USA valamelyik szolgáltatójához kötött azaz itthonin -sokra nem mész vele. Lehet függetlent is választani, de ott már pl csak arany és rózsaarany szín van, ami neked nem kell. Es drágábbak is. Én nem itt vennék ( mondjuk almát sehonnan sem zöldségesen kívül).
2020. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ránéztem, 4 éve jött ki, szóval lehetséges.
2020. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!