Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kisméretű telefont...

Milyen kisméretű telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy Honor 10-em van, de lassan le szeretném cserélni. Használtan venném az új telefont, még nem tudom hogy milyet. Legyen legalább ilyen erős, és a kis méret nekem nagyon fontos. Már ez a 15cm-s méret is túl nagy nekem. Eddig amiken gondolkodtam: iphone 7,8, s10e (bár samsungot nem szeretnék, ahogy nokiát, lg-t és noname telefont sem. Tudtok valamit ajánlani? Szerintetek iphone 7,8 megéri 2020-ban használtan? Mit gondoltok mibe fog kerülni az se2?

2020. jan. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
399$-ba vagyis kb 118ezer Ft-ba. Ha kisméretű telefon kell neked, akkor ezt mindenképp ajánlom (én megvenném, ha lenne rá pénzem és nem "csak" 1 éves telefont használnék. Tavasszal bemutatják, aztán majd valamikor jön.
2020. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ebben az évben jön az iPhone 9, vagyis az SE 2.

Ami még van: Unihertz Atom - [link] (magyar nyelvű bemutató)

2020. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem ennyire kicsi, iphone 7 méretűre gondoltam
2020. jan. 24. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Iphone x/xs/11pro,akkorák mint a 6/6s/7/8 de a kijelző jóval nagyobb!
2020. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!