Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlotok...

Milyen telefont ajanlotok 40-45 ezer forintért? Miért?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk a Xiaomi Redmi Note 6-ot, azért mert ennyiért megéri, a teljesítménye jó, egy középkategóriás telefon. 35k-tól kezdődik az ára. Vagy a Huawei P Smartot, az kb. egy tizessel több, de jobb a kijelzője és a kamerája, a hardver nagyjából ugyan olyan. Vagy a Samsung Galaxy J6-ot az szinte teljesen megegyezik a Huawei P Smarttal, és ez is 45k kb. (De a kijelző felbontása kicsit kisebb mint a P Smartnak). Ja és az összes telefonnak 32GB tárhelye és 3GB RAM-ja van. Én P Smartot használok, tavaly május óta és ennyiért tökéletes. 💪👌
2019. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%

Sony L1. Ennek a márkának neve van!

Egy idő után a samsung, iphone stb a frissítéssel elküldi a lassítást is. A sonynál nem tapasztaltam ilyet

2019. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A Sony L1 kiadása óta már 2 év eltelt, a telefon teljesítménye (≈)fele annyi mint amiket fent felsoroltam. Ráadásul még mindig 40k a telefon. Hiába nem küldik ki rá a lassítást, ha már a telefon alapból lassú. (Egyébként nem belassítják a telefonokat, csak az újabb verziókkal már nehezebben birkóznak meg a régebbi telefonok, ezért lassúlnak be, bár nyilván előfordulhat, hogy valamelyik gyártó tényleg ezt csinàlja.)
2019. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kiváncsi vagyok. Te mire használod a telefont? Ilyen ram olyan izé. Minek ember? Nem jöttél még rá, h paraszt vakítás az egész? 3-5 kamera egy szarra.
2019. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az volt, hogy 40-45k-ért.milyen telefont ajánlanék neki. Három telefont írtam amik nagyjából ebben az árkategóriában a legjobbak. Te vagy nem tudok ki írta a Sony L1-et, ami 40k-ért nem a legjobb. Ha én akarnék venni egy adott összegben egy telefont és lenne kettő 40k-s akkor a jobbat venném. És itt nem a Sony a jobb, semmilyen téren sem.
2019. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
XDDD
2019. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sony L1. Ennek a márkának neve van!"


" Ilyen ram olyan izé. Minek ember? Nem jöttél még rá, h paraszt vakítás az egész? 3-5 kamera egy szarra."


Falnak megyek komolyan az ilyen nagy "szakértőktől".


:D

2019. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eustockon is nézz szét, biztos találsz megfelelőt.
2019. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A1. 4 GB ram, 64 GB tárhely, kisebb (5.5) kijelző, 1080p (jobb képsűrűség, mint A2 Lite-nak), 8 magos 2 GHz proci, Snapdragon 625(mint A2 Lite-ban), Adreno 506, Gorilla Glass, 12+12 MPx kamera hátul, nincs notch, Infra, jack, jó értékelés.
2019. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!