Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 megéri 2020-ban?

Iphone 7 megéri 2020-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Honor 10 mobiltelefonom amit tavaly vettem használtan, még júliusig garanciás. Mielőtt még lejárna a gari el szeretném adi, és venni egy új telót. Valószinűleg iphone lesz, a méret miatt, mert nem szeretem a tepsi telókat... Iphone 7-en gondolkodtam mivel a 128gb-os verziót használtan már 60k körül meg tudnám venni. Szerintetek megéri ez a teló? Meddig lenne még használható, és 2-3 év múlva mennyiért tudnám eladni? Vagy iphone 8 inkább? (Nem találtam annyival jobban hogy megérje azt a kb +30k forintot még használtan is). Mi a véleményetek?

2020. jan. 24. 14:01
1 2
 1/15 MancsWolf ***** válasza:
45%
Ízlés kérdése. Véleményem szerint soha nem érte meg az a túlárazott vacak. Egy Honor 10 et lecserélni rá meg aztán pláne nem.
2020. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
A családban van iphone 7, szerintem nincs vele gond. Én semmiképp nem vennék használtan, ha minden áron akkor is legalább egy 8-ast. Jelezném, hogy a 7-es 2016 októberi kiadás, míg a 8-as 2017 szeptemberi ergo támogatás is tovább lesz rá, ami manapság elég fontos.
2020. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MancsWolf ***** válasza:
31%
Kettes, elárulom hogy volt. Nem is 1. Korlátot vacak. Mindegyiknek adtam időt. 3 hétig bírtam legtovább. Es képzeld, nem apu megvette módon vannak készülékeim. Megdolgozok értük. Es ezért nem mindegy hogy 400ért veszek egy gyümölcsöt. Vagy 200ért egy használható eszközt.
2020. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

En most vettem egy 8-at, anyamnak 7 van, elotte egy 6s-t hasznaltam ami kifogastalanul mukodik szinten a mai napig. (Ha barkit erdekel, lehet jelezni😁) Szerintem egy Apple telefonbol szinte mindegy milyet veszel, szar nem lesz, bar hasznalt telefont meg sosem vettem, nem tudom, abbol foghatsz-e ki rosszat, gondolom igen. (Pl azt mondjak tokeletes aksi es nem ertesz hozza, csak eszreveszed, hogy fel nap alatt nullara merul. Vagy nem emlitik meg, hogy bizonyos ponton nem erzekel a kepernyo, stb.)

Inkabb a tamogatottsag lehet tenyleg szempont.

2020. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 MancsWolf ***** válasza:
25%
Köszönöm látnok. :) Azért örülök hogy 34 evésen is meg gyerek vagyok. Örök fiatal. :))
2020. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ilyenem van, tavaly vettem újonnan, nem szeretem, borzasztóan gyorsan merül, ha kicsit is nyomkodva van napi 2-3-szor tölteni kell, de ahányszor ezt leírom, 0%-ra vagyok pontozva. 🤷‍♀️
2020. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már aki a kérdésre válaszolt, és nem azt inzézte hogy kinek milyen telefonja volt / nem volt.
2020. jan. 24. 15:34
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

A 6-os valaszoloval ertek egyet! Nekem is nagyon gyorsan merül. Mondjuk nekem 3 éves már. De én azt is észrevettem hogy ha megnyitom pl az instagrammot és utána átlépek facebookra vagy youtubera vagy akárhova akkor újratöltődik az insta.

De ez mindegyik alkalmazásnál így van. De lehet hogy csak egy bug. De en mindenesetre nem ajanlom a 7est. Gyors, jo kameraja van. De en ha vennek akkor inkabb XS-tol felfele

De persze ha 1-2 evig hasznalnad akkor elmegy a 7es ,8as is. De ez csak az én véleményem.

2020. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
60-ért, ha nagyon jó állapotú, akkor megérheti. A következő rendszert még tuti megkapja. Ennyi pénzért újonnan középkategóriájú telefont tudnál venni, aminek a kamerája sem a legjobb. Ez még 2 évig használható telefon lesz, ha egy jobb darabit kifogsz. Újonnan már nem venném, de így nem rossz.
2020. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az iPhone 7 szerintem még simán megéri! Jól néz ki, jó képeket csinál (világosban), gyors és nagyon jó kis telefon az. :)
2020. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!