Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone-t külföldről...

Megéri iphone-t külföldről hozni? Lehet itthon rá biztosítást venni?

Figyelt kérdés
XR 128 GB-os 190.000 körül lenne.
2020. jan. 26. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Európában igen. Biztosítást caak ott kapsz, ahol megvetted a telefonodat.
2020. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Emiratusokból gondoltam
2020. jan. 26. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézz utána azért mert régiónként mások a hálózatok és a frekvenciák, és nyilván a helyi hálózat specifikációjához készülnek az adott piacra szánt modellek. Például cellular-os iPad-et sem lehet hozni az USA-ból hiába olcsó, mert nem jó az európai hálózaton. Telefonnal is előfordulhat hogy működni fog ugyan de bizonyos itteni frekvenciákat nem ismer és gond lesz mondjuk a 4G-vel.
2020. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az EU területéről jön, akkor rögtön kapod rá az áfát plusz vámot. Szóval kb semmit nem éri meg egyenként behozatni.
2020. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
EU-ból igen de nem annyira drága már itthon se Szánj rá pár tíz ezerrel többet
2020. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon veszel akkor se valami GSM boltban tedd, mert több történetet olvastam arról, hogy ezek is szürkeimportosak, és így a gariztatás is igencsak kétséges. Biztosítást meg nekem csak a szolgáltatónál vett telefon esetén kérdezték, Euronicsban, Média Markt-ban soha. Szolgáltatónál is csak ott helyben, amíg ki nem mentem a boltból, nem lehetett olyant, hogy meggondolom és visszamegyek másnap.
2020. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem Media Marktban is megkérdezték, és azt mondták, a vásárlástól számított 3 napon belül lehet megkötni.
2020. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Olvastam, hogy pl. a facetime se működik rajtuk, ha arab országból hozom. Jó, tudom egy facetime nem olyan ‘nagy dolog’

Inkább megveszem majd itthon, nem kísérletezgetek :) mert ha történik vele valami akkor vissza se tudom még vinni :(

2020. jan. 26. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van revolutod, akkor azon elvileg bármilyen telefonra köthetsz biztosítást.
2020. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Az a lenyeg ne kinabol hozd a corona miatt
2020. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!