Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha folyamatosan bekapcsolva...

Ha folyamatosan bekapcsolva hagyom a mobilnetem akkor is fogy az adatkeretem?

Figyelt kérdés
3,5 Gb os netem van eddig egy hónapig bőven kitartott,de mindig kikapcsoltam a netet ha nem használtam.
2020. jan. 26. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem használja semmi, akkor miért fogyna? Háttérben történő szinkronizálás, online értesítések, üzenetek fogyaszthatják, de ezek nagyon minimálisak. Ha WiFi-n vagy, akkor meg csak WiFi-ről fog forgalmazni, nem terheli a mobilnetet, hiába van bekapcsolva.
2020. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alkalmazások bármikor a háttérben netezgetnek, akkor igen, fogy. Frissítésekkel stb mi a helyzet?
2020. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megfelelő menedzseléssel nem kell kapcsolgatni.

én sosem kapcsolgatom ki-be


a programok nagy része le van tiltva a mobilnetről és a rendszerszolgáltatásokban is redukáltam mindent. Így kb nulla a fogyasztás. 0,1 giga fogyott el 3 hét alatt.

2020. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tűzfalon ki kell szedni minden appot és rendszerappot, aminek nem kell kimondottan a net és csók. De még így okosokodik folyamatosan pl. olyam email kliens, ahol nem lehet beállítani a lekérdezés gyakoriságát.
2020. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!