Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vkinek van infója róla hogy...

Vkinek van infója róla hogy az IPhone 8-asok mikortól fogják tudni újra ellátni az alapfunkciójukat a telefonálást? Folyamatosan levág a hálózatról.

Figyelt kérdés
Tegyem vissza 3G-re, akkor az árkülönbséget is visszaadhatnák ami egy alap és egy IPhone között van. Senki ne vegyen IPhone-t, csilli-villi marketingcucc telefonálni meg nem lehet vele.

2019. okt. 18. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Iphone SE-m van, 2016 óta. Hibátlanul működik, pedig nem egyszer esett le, víz is érte. Kifogtál egy rosszat, megesik.
2019. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iphone 7-em van, használtan vettem, semmi baja. Valószínűleg rosszat vettél, nem az iphone hibája. Ez olyan mintha vennél egy hibás androidos telefont és azt mondanád az androidra, hogy szar.
2019. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
OK vettem egy rosszat de garanciában sem cserélik mert az új ugyanilyen almás minőségű lesz. Várjuk míg kiizzadnak magukból egy használható IOSt. Win95 biztosabb volt mint ez. Tényleg tragikomédia
2019. okt. 18. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy hard resetet
2019. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két napja megjelent egy újabb ios frissítés. Próbáld meg, hátha javítja. Persze csak ha a 13-as ios óta van ez a hiba.
2019. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Feltettem már semmit nem javít. Van egy iPhone8-asom és nem lehet vele telefonálni. Én vagyok hülye vagy a világ hülye? Apple menőnek számított valamikor gondolom, na ennek vége.
2019. okt. 19. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden az operációs rendszertől függ, szerintem egy hardveresen sérült telefonod van. Ha bármi baja van a cuccodnak, nem egyből a garanciával kell hadonászni, hanem elmenni szervízbe, hogy vizsgálják át. Lehet olyan alkatrész sérült meg/hibás, amelyre nem vonatkozik a gari.


+ az iPhone sosem volt menő, csak Kelet-Európában, de az emberek kezdik végre belátni, hogy senki sem menő attól, hogy retek sok pénzt költ egy telefonra, aminek egy alma van a hátulján.

2019. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem Iphone 8-am van, anyunak pedig X, és egyikkel sincs semmi gond még véletlenül se.


Ennyi erővel én is írhatom, hogy senki ne vegyen Huawei-t, volt P10 Lite-om, gyári hibás volt, néha fogta magát és újraindult. Megreklamáltam, kicserélték, azóta gond nélkül használja az öcsém.

2019. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!