Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 11 árát vajon...

Az iPhone 11 árát vajon befolyásolhatja majd, ha márciusban tényleg kijön egy budget iPhone?

Figyelt kérdés
Telefonváltás előtt állok, igazából már pár hónapja gondolkodok rajta, hogy kéne, szóval egyrészt már nagyon vennék, másrészt meg ennyi idő után (galaxy sII-m van még mindig :D eddig szartam bele, telefonálni jó az is, de egyre több plusz igény felmerült) már majdnem mindegy, ha várok még. A budgetet nem akarom majd venni, mert annak a kamerája elvileg nem lesz olyan jó, inkább az érdekel, hogy vajon amiatt mehet-e jelentősebben le a 11-es ára.
2020. jan. 27. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mivel nagyon friss, nem fog még lemenni az ára legalább fél évig. Egyébként androidról nem is javasolnám az Ios-re az átállást. Amit a 11-ről tudnod kell, hogy a kijelzője nem túl jó, viszont az akksi ideje 1,5 napot is kibír. 260 környékén van most (megbízható eladóknál), ami azért egy telefonért nagyon sok. Nézz valami olcsóbbat. Galaxy S10 pl. olcsóbb és ugyan annyit tud.
2020. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

1-es, ne a saját preferenciád felől közelítsd csak meg a dolgot. Egy galaxy sII-t használ (9 éves telefon ba meg!!!!) iskolapéldája annak, hogy addig használ egy telefont, míg teljesn használhatatlan nem lesz kb. Nem addig, míg jön egy új, vagy már nem elég "menő". Magyarul neki olyan kell, amit kiba hosszan támogatnak. Az iphone meg pont olyan, hiába drágább. (Meg amúgy is szerinted mennyit lehet kihasználni az androidból egy 9 éves készülékkel? Mi hiányozna neki abból, hogy fúúú ANDROID, szerinted?)


Valamennyit amúgy lehet megy le, mert természetes, hogy mindennek csökken az ára (bár, ha azt nézzük a forint nagy szarban van és egyre nagyobban szóval csoda, hogy még nem drágult minden inkább) de ilyen alapon, akkor márciusban mindjárt szeptember és akkor meg megint jön egy új, ami miatt lentebb megy stb. Ha van rá, akkor vedd meg, aztán ne nézegesd inkább. Ha véletlen meglátod, hogy olcsóbb, akkor meg örülj neki, hogy azért a 10-20 ezer forintért, te már hónapok óta örülsz neki...

2020. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Oké, egy Iphoneban 2 év után cserélsz akksit, 5 év alatt megszűnik a támogatás. Ha ő ki akar fizetni 300 ezret ezért, meg hogy fotózgasson, ám legyen. Akárhogyis, aki 9 évig használ egy S2-őt annak nem ajánlom a 300 ezres iphonet, mert minek ? Vesz valami kínai szrt és boldogan el lesz vele 50-60 ezer forintból.
2020. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudod mire kell neki. Nem tudod mennyi pénze van. Leírta, eddig nem használta ki, az utóbbi időben felmerültek új igényei a telefonját illetően. Valamiért úgy döntött iphone-t akar.


A kérdés a kinézett telefon árának várható alakulására vonatkozott. Nem arra, hogy vegyen/ne vegyen, milyen szart vegyen helyette. Értem én, hogy fáj neked, hogy valakinek van 300 ezer forintja valamire, amit ráadásul lehet "ki se fog használni", de az élet. Ilyen. Nekem most épül a 150 négyzetméteres házam. Három tagú család vagyunk és nem is leszünk többen. Elég lenne 80 m2 is, de van rá, meg jobban szeretnénk nagyot. Más meg épít 300 m2-t ennyi főre aztán kergetőznek benne. Ez van. Kinek mire telik, mire költi el a pénzét. Lehet szerinted felesleges, de hát ilyen az élet.

2020. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

"Értem én, hogy fáj neked, hogy valakinek van 300 ezer forintja valamire"

Tévedsz, nem fáj, nekem van a többszöröse is.

2020. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A "fotózgatás" is egy szempont, ami miatt az iphone-t választottam. Amúgy nem is értem, hogy jön ide, hogy ne olyat vegyek, mivel nem ezt kérdeztem. Mondogasd csak magadnak, hogy milyen gazad vagy, úgy könnyebb. Egy árérzékeny milliomos, aki szerint elég a kínai szar is telefonnak. Aha. :D
2020. jan. 27. 12:40
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
igor, biztos azért veszel részletre telefont, mert olyan sikeres ember vagy :)
2020. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A szövegértelmezés az nem igazán megy látom. Vehetsz 300 ezerért iphonet, vehetsz 180 ezerért samsungot. A kettő között annyi lesz a különbség, hogy Ios és a 120 ezer forint. Ha nem értesz hozzá, akkor minek kommentelsz ?
2020. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Morzsi007 ***** válasza:
Szerintem nem sokkal lesz rosszabb a “budget iphone”, mint a 11, viszont olcsóbb lesz, ha az az SE-ből indulok ki, sokan szeretik a mai napig és megállja a helyét. A Te helyedben az új budget iphone-on gondolkoznék.
2020. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Öcsém, ha már a szövegértelmezésnél tartunk, akkor neked a kérdést se sikerült értelmezned, mert különben nem írogatnál ilyeneket, hogy samsung meg szűzmária telefont vegyek, mert az iphone szerinted drága meg nem jó. NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Sok ilyen kérdés van, ott kiélheted magad, itt NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Érted?
2020. jan. 27. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!