Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyem majd meg az iphone...

GyakoriKiwi kérdése:

Hol vegyem majd meg az iphone 8-at?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eldöntöttem, hogy az iphone 8-at fogom majd megvenni csak kérdés, hogy hol. Ha telekomról megrendelem lehet azt csinálni, hogy el szállítjak egy másik boltba és ott átveszem? Vagy hogy lenne érdemes? Mindenképp újat szeretnék és nem használtat.

2020. jan. 27. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Cica, annál a hivatalos, dedikált Apple partnernél vedd meg, ahol a legolcsóbb. Ezek iStyle, iCentre, Media Markt, Euronics, Extreme Digital, szolgáltatók.
2020. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Cica?? Miből gondolod, hogy lány vagyok? :D AMúgy köszi
2020. jan. 27. 18:56
 3/23 anonim ***** válasza:
Miért, fiúnak nem lehet azt írni, hogy Cica? :) Unokaöcséimet is cicázom.
2020. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

a kandúr is cica... :D

de hagyd rá, ő mindenkinek így válaszol!


nade ha a telekomnál rendeled, oda szállíttatod ahol át szeretnéd venni.

akár házhoz, akár átvételi pontra


mediamarktban meg euronicsben nem vennék.

amúgy a 220voltnál is szokott lenni.


ha biztosra szeretnél menni akkor közvetlen az apple-től rendelt meg

[link]


már rendeltem innen, ups-el szállítanak.

2020. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképp a legdrágább helyet akarjátok ajánlani neki? Firstphoneba pl. 150 ezer körül van. Én az enyémet Mobilcornerről rendeltem, semmi baja két éve. Eszembe nem jutna 30-40 ezerrel drágábban ilyen MediaMarkt meg iCenter stb. Szolgáltatónál meg végképp nem érdemes szerintem készüléket venni.
2020. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem, csak érdekesnek tartottam :D amúgy ja csaj vagyok :D
2020. jan. 27. 19:40
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen, mindenáron hivatalos Apple partnert javasolunk neki, nem pedig áfacsaló, szürkeimportos, bizonytalan helyről származó telefont, még pedig ezért:



[link]

2020. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

az a gond, hogy a nem megbízható helyeken nem tudod mit kapsz.

még a miedamarktban meg edigitalban is újracsomagolnak gondolkodás nélkül visszavitt telefonokat - meg minden mást is.


szal ha vesz a "cica" egy olcsó telefont és beszopja (elnézést!) akkor az apple lesz a hibás hogy sz.r az ájfón. meg mi, hogy rosszat ajánlottunk neki.


az áhfónon nagyon kevés a részesedése a boltoknak. Ha valahol 10-15 ezerrel olcsóbban adják ott (és az appletől szerzik be )az már biztosan bukó a boltnak. tehát nem az appletől szerzik be. tehát nem biztos, hogy zsírúj telefont veszel - lehet hogy azt, de nem lehet előre megmondani.

ha meg reklamálsz úgyis le fognak rázni valami dumával.


én ekkora összegnél inkább a kicsit drágábba, de a biztosat választom.

2020. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
na igen ezért inkább vennék egy biztos helyen minthogy hibás vagy lopott vagy mittudom én milyen gagyi telót kapjak helyette. Amúgy iphone 8 jó választás lenne?
2020. jan. 27. 21:01
 10/23 anonim ***** válasza:

Jaja a Firstphone, aminek Magyarországon rengeteg üzlete van, vagy a Mobilcorner, amit 2016-ban az év boltjának választottak, biztos nagyin megbízhatatlan bolt. Az meg kit érdekel hogy hiva megy az áfa? Mintha nem el lenne lopva így is a nagy része. Eleve jogilag nincs semmi akadálya, hogy egy cég pl. Szlovákiába legyen bejegyezve.

Nekem mindegy, vegyen akkor 200 ezer körül hivatalos helyről, mintha amúgy egy gsm bolt fekete lenne....

2020. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!