Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bricket csináltam volna a...

Bricket csináltam volna a telefonból?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki leszólna hogy mekkora egy idióta vagyok ezt csináltam nem kell aggódni tisztában vagyok vele.

Nemrég megpróbáltam rootolni a telefonomat.(Samsung Galaxy J3 SM-J330F 2017) de sikeresen elcsesztem és most bootloop-ol.

Megpróbáltam flashelni stock firmware-el de amiket találtam nem jók és csak folyamatosan csak újraindul és csak a samsung logóig megy. Meg lehet e menteni a telefonomat még akár azzal hogy elviszem szervizbe és ott ki cserélnek valamit vagy tényleg brickeltem örökre a telefonomat?



2020. jan. 28. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de innen is töltöttem le és most ott vagyok hogy nem loop-ol hanem a logó után fekete üres kép van be van kapcsolva minden mert halvány fényt ad ki nem tudok semmit csinálni vele.
2020. jan. 28. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Íme!


[link]

2020. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom még egyszer ezeket hátha sikerrel járok.

Jöhetnek még megoldások amúgy még ha van valakinek más ötlete.

Csak még egy dologra vagyok kíváncsi ha minden kötél szakad.Szerviben tudnak valamit kezdeni vele?

2020. jan. 29. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!