Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardresetet csináltam a Redmi...

Hardresetet csináltam a Redmi note4-es telefonomon. Indításkor kéri a Mi Account kódot, de fingom nincs mi az, hogy lehet leszedni róla?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen próbálkozás eredménye lett hogy reseteltem, utólag rájöttem nem az kellett volna.

Ha nem lehet leszeni mennyiért lehet eladni? 50-ért vettem 1.5 éve.



2019. dec. 11. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg kell keresned akitől van, mert csak ő tudja megcsinálni
2019. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A turbadotól vettem, semmit se tudtak csinálni vele, volt más külső szervizbe azok se, semmit, vannak neten megoldások de ahhoz én nem konyítok.
2019. dec. 11. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor te csináltad a Mi fiókot, kérjél jelszóemlékeztetőt:

[link]

Klikkelj a Forgot password? linkre és követsd az utasításokat.

2019. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én semmit se csináltam.
2019. dec. 11. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor van egy levélnehezéked
2019. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki nem ért hozzá annak, a neten simán leszedeik több videóban is róla a kódot.
2019. dec. 12. 02:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor már csak követned kell a videókban látottakat.
2019. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jah, ha olyan egyszerű lenne! Több megoldás van rá! Egyik az hogy meg is bintja a készüléket, na az nekem nem megy..

Másik meg hogy egy progit tesz fel, és vírusírtót kikapcsolja! Ha vírusos akkor bukta, de én ott elakadtam hogy a pass-t kérte, ennyi.

2019. dec. 12. 14:14
 9/10 A kérdező kommentje:
A TELEFON A SAJÁTOM! NEM LOPTAM! AKI EZZEL KAPCSOLATBA ÍR ELKÜLDÖM A JÓ ÉDES ANY*BA!! :@
2019. dec. 12. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás ha a hivatalos xiaominak írsz és ők megmondják hogy mit kell tenni
2020. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!