Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közületek van olyan akinek...

GyakoriKiwi kérdése:

Közületek van olyan akinek régebbi mobilja van itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok kinek van még itt régi, nagyon régi mobilja amit használ és jól működik? Nekem jelenleg is a Samsung Galaxy Pocket Neo van, nem tudom mennyire régi, de nekem most ez is jó, viszonylag gyors. Nektek milyen telótok van? 22l :D

2020. jan. 29. 01:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Tavaj előttig black barrym volt. Szerettem de tönkre ment az akksija.

19N

2020. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vezetékes. Azzal aztán semmi mást nem lehet csinálni, csak telefonálni. Annyi pluszt tud, hogy kiírja a hívó számát - a klasszikus vezetékes telefon ezt se tudta, az ha csörgött felvetted és jó esetben felismerted a hívót a hangjáról. Napi szinten használom, teszi a dolgát. Még mobilt is olcsóbb róla hívni mint mobilról, vezetékest hívni meg szinte ingyen van.
2020. jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

6 év után most ment tönkre a Nokia Ashám.

Úgyhogy elővettem a még régebbi telefonomat, és most azt használom :D Egy Nokia 2220-at.

2020. jan. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
4 éves mobilom van .
2020. jan. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva, egy ilyen telefonról sok minden elmondható, de a vintage az pont nem jellemző.
2020. jan. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Évekig használtam egy vékony kis ZTE telefont, mivel okostelefonra nem volt igényem (többnyire gépközelben vagyok), nekem tökéletesen megfelelt, apró méretével, hosszú akkuidejével.

Csak három okból álltam át okosabbra:

1. A beszélgetések rögzítése praktikusabb, nem kell papírra jegyzetelni dolgokat, ami pláne vezetés közben vagy utcán problémás.

2. Navigáció néha jól jön.

3. Bluetooth automatikus csatlakozás ezzel praktikusabb, a telefont nem is fontos elővenni a zsebből, mert ahogy indul a motor, rögtön él a kéz nélküli telefonálás.

Ha ezek nem lennének, máig nem érdekelne az okostelefon.

2020. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi Akai-m van, nyomógombos. Betárcsázósnak hívják a munkatársaim. :D
2020. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én minden régi telót megtartottam.

Mindegyik működő képes.a legelső okostelefonom egy HTC volt.

2020. jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)

Nokia E72 a mai napig nagyon jól használható és általában min 1 hetet ki bír egy töltéssel. :)

Mostanság csak amolyan dísznek van vagy hogy ha nem akarom magammal vinni az okostelót (11Pro Max)

2020. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a Huawei P9 lite 2017. Remélem, még bírja. :)
2020. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!