Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri manapság Samsung...

Megéri manapság Samsung telefont venni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ár/érték arányban a Galaxy s10e, vagy kicsit többért az s10 lite. Jó kamera, szép design, az s10e ráadásul kompakt, nem az a nagy tepsi telefon.

Annyiért meg is venném, csak sok minden negatívat mondanak mostanában a Samsungról, hogy nagyon látszik rajtuk idővel a tervezett avulás, belassulnak, gyakran kerülnek szervizbe, a saját kezelőfelülete elég bugos stb. Ezek az állítások mennyire valósak?

Érdemes hosszabb távra egy jobb Samsung mobilt venni?



2020. jan. 31. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Persze,hogy megéri,de csak a maga idejében :)

Az A szériát hülyeség megvenni szerintem,az gagyi,viszont az S és Note széria nem rossz :)

2020. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
*j szériát nem éri meg megvenni nem az a-t
2020. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Három Samsung is van a családban és tökéletesen működik mindhárom, szervízben sem volt még egyik sem, pedig van köztük, több, mint 2 éves is. A-szériás mind a három. Én egyébként nemrég, tavaly októberben váltottam Samsung-ra és egyáltalán nem bántam meg. A Note és S-szériát nem ismerem, azokról nem tudok nyilatkozni.
2020. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
10-es szériát érdemes megvenni hosszabb távra . De én inkább Iphone-t vennék.
2020. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2013 óta samsungjaim vannak (s3, s6, most s10+), sose volt egyik sem szervizben - illetve de, mikor egyszer sikerült betonon pattintani a kijelzőt s6-nál -, egyéb baja sem volt egyiknek sem soha. Az akksi átlag kèt év után merülni kezd, de ez minden telefonnál így van szerintem, és még azzal is bírható jó darabig
2020. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szintén 1 mínusz az A szériás Samsungokra! Lehet használni, de több bosszantó hibája van!
2020. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elgondolkozok az S szérián. IPhone 11 lett volna a másik opció, de őszintén szólva nagyon sokallom azt a 250 ezer körüli árat rá, ráadásul HD kijelzős. Oké, hogy nem nagyon látszanak a pixelek és jobb az akkuidő, de ennyiért valahogy többet várna az ember. A Samsungok kijelzője nagyon tetszik, és az S10-es szériát is megkapni már 190 ezer környékén, az s10e meg 150 ezer környékén van. Még egy iPhone XR ára is 200 ezer Ft, szóval iOS meg szoftvertámogatottság ide-vagy oda, számomra már nem nyújt akkora pluszt egy IPhone a konkurens csúcstelefonokkal szemben, ami miatt ki kellene adnom ekkora összeget egy HD kijelzős, egy kamerás telefonért.
2020. febr. 1. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone-ok nagyon dragak ar/ertek aranyban, az iPhone 11 64 GB-os verzioja is 230 880 ft-tol kezdodik.


Nekem A szerias Samsungom van, es teljesen meg vagyok vele elegedve.

2020. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezt csak Te tudod, nem mi. Neked lesz a telefon, nem nekünk.

Én viszont csak azt tudom mondani, mint a többiek: Samsungnál a felső kategóriás okostelefonok a legjobbak, a többi... Inkább a "futottak még"-be tartoznak.

2020. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!