Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digis sim kartyat hol lehet...

Digis sim kartyat hol lehet venni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol.


Ha Digi vagy Invitel ügyfél vagy és lefedettségi területen van a szolgáltatásod, akkor kapsz díjmentesen.

2020. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Digi pontokban. De ahogy fentebb írták, kell hozzá legalább egy Digis vezetékes vagy tányéros szolgáltatás.
2020. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Digis barátnőtől kaptam, de ez bizalmi dolog, hiszen az ő számlájára megy. Viszont a mobilnet ingyenes rajta:

[link]

2020. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
nem igazán értem hogy mi megy a számlájára mikor full ingyenes és korlátlan net mióta létezik.
2020. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
A net sem korlátlan 50giga, (ami igaz hogy qrva sok de nem korlátlan) illetve a beszélgetés/sms fizetős
2020. febr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ft/perc a hívás hálózaton kívül, a mobilnet pedig korlátlan, csak 50GB/hónap után lassítják, de gyakorlatilag ez sem mindig következik be, sőt relatíve ritka dolog.
2020. febr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 4

Nem pont azt írtam én is? Kár, hogy sem ezt, sem a linket sem sikerült értelmezni, amit betettem.

Azt hittem, a kettő együtt érthetővé válik és nem kell külön részletezgetni.

2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!