Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs-ből elég a 64gb-os...

Hacky kérdése:

Iphone xs-ből elég a 64gb-os verzió?

Figyelt kérdés

Pár napon belül váltanék androidról iphone-ra, sosem volt iphoneom, viszont ismerősömét kipróbálva nagyon megfogott. 2 hónap alatt 80 ezret esett az xs ára, így azt néztem ki magamnak. Jelenleg egy 64gb-os S9+-om van, viszont rendszeresen szenvedek a tárhellyel. 2 havonta simán újratelepíthetném, hogy ne legyen tele, most is televan, pedig decemberben raktam újra. Érdekes, hogy újrarakást követően 27gb foglalt (??). 4400 képem illetve videóm van, 90% kép, annak kb 60-70%-a facebookról, instagramról van, azaz közel sem foglal annyit, mint egy kép, amit a telefon fotózott,1 db játékom van (hill climb racing), meg olyan appok amik "szükségesek" (facebook, insta, photoshop stb.) zene nem sok van letöltve (kb 30db) többit online hallgatom spotifyról, mégis tele van, szerintem nem kellene, de lehet csak én gondolom így.


Az apple szépen megölte a 128gb-os verziót, nehogy legyen egy "arany középút", így 45.000ft (!!) a különbség a 64gb és a 256gb-os között.

Iphome 11 az lcd, és az aluminium(?) keret miatt nem játszik.

Köszi ha elolvastad:)



2020. febr. 1. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#7/8 vagyok. Akkor szerintem bőven elég lesz. Ha mást nem, akkor havi 299Ft-ért tudsz venni 50GB iCloud tárhelyet, márpedig az a 47 ezer ezt sok évre fedezi. Nálam is a képek és videók foglalják a legtöbb helyet, mint mondtam: 9500 van, és 23GB-t foglalnak, pedig ebből 383 videó, azonban a többségük nem 10 másodperces, inkább egy-másfél perc körüli. Nem tudom, hogy az XR-ről mi a véleményed, viszont ebből van 128GB-os is. :)
2020. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, az icloudról pont most mesélt ismerősöm (tényleg tök homály nekem az apple :D), és én is számolgattam, ha minden igaz, akkor 200gb icloudot 4.35 évig tudok fizetni 47 ezerből, 50gb-ost pedig 13 évig. Nyílván eladásnál lesz hátrány hogy csak 64gb, de lehet el sem fogom adni, eddig minden telefonomat megőriztem, bár androidosok pár év alatt használtan fillérekért megy. XR, hát... ahogy a kérdésemben írtam az iphone 11, ugyanaz. Vastag a káva, kevésbé prémium, és 800ft a különbség az xr és xs közt, és legjobb tudomásom szerint az xr az x butítottabb változata, az xs pedig az "okosabb" verziója. Illetve lcd.. nemár. Értem én, hogy az lcd csúcsa, de az a káva akkor is kivisz a világból. Pont az tetszik az appleben, hogy egyenlő, vékony a káva (notch-t leszámítva), ezt kb egy android gyártó sem csinálja meg.

Na meg a keret, szerintem az xr nek ugyanaz mint a 11 nek. Félek tőle, mivel az eddigi telefonjaim szélét (leszámítva a mostanit) elkezdte a tenyerem/izzadtságom lemarni, igen, lemarni, festéket leszedni... az xs kerete eléggé strapabírónak tűnik ebből a szempontból.

2020. febr. 2. 16:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm mindenkinek :D. Megrendeltem a 64gb-ost, próba szerencse. :D
2020. febr. 2. 18:07
 14/18 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok!:) (#7-8, illetve azt hiszem #10 vagyok). Szerintem pont annyira van egyébként lebutítva, ami még nem észrevehető...sőt, például jobb akkumulátor van ebben, mint az XS-ben.


1 kamera, vastagabb káva és LCD(+kisebb felbontás) illetve -1GB RAM. Egyébként valószínűleg én is XS-t vettem volna, viszont akkor még 215 volt ez, és 291 az XR..most pedig 6 ezer a különbség közöttük..Száz szónak is egy a vége, használd egészséggel, ha megérkezik! :) ~Egy boldog XR tulajdonos.

2020. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na igen, pont annyit van butítva, viszont már "nincs" különbség árban.

Köszi, remélem boldog tulaj leszek én is:) Alig bírom kivárni, remélem keddre megérkezik :D

2020. febr. 3. 00:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Megérkezett? :D (előző néhány válasz írója vagyok)
2020. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap érkezett meg, gondoltam nyomkodom kicsit mielőtt véleményt írok :D ma volt az első teljes napom vele, 13:43 van, 44%, elég sokat nyomkodtam pedig, akkuval eddig nincs gondom. Nagyon sok mindent rossz helyen keresek, de összességében eddig bejön. Most 16gb foglalt, talán nem lesz gond. Még nagyon elveszve érzem magam :D, de egyben jó érzés is, végre valami tényleg új. Nagyon tetszik az egyenlő, vékony káva, az iphone X óta bevezetett alsó fehér navigációs csík, faceID felülmúlta minden várakozásom, gyors, pontos. Kamera még tesztelésre vár. Taptic engine,, áh, na annak a határozottságát imádom. Ma végre nyugodtan fizettem telefonnal (androidon volt hogy úgydöntött hogy kikapcsol random). Gombok határozott kattanása is nagyon jó, nincs felesleges bixby gomb stb.. egyetlen eddigi “negativum” az a külső hangszórók. Samsung szebben szólt, de ebben több a mély, bár ez nem zenehallgatásra van.
2020. febr. 6. 13:51
 18/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jó, használd egészséggel!


Először én is kicsit ,,féltem” a FaceID miatt (iPhone SE után), hogy majd nem ismer fel sötétben meg ilyenek, de abszolút gyorsabb és jobb! Felismer napszemüvegben, sötétben, és vizes kézzel is, amikor ugye a TouchID esélytelen...illetve kesztyűben! Nem tudnék rosszat mondani róla, akárhogy is próbálnám.

2020. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!