Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvennem a Xiaomi Mi...

Megéri megvennem a Xiaomi Mi 9 okostelefont?

Figyelt kérdés

Jelenleg Huawei Y6 2018 mobilom van.

Teljesen nyilvánvaló, hogy többet tud, de mégis: mennyivel?

Szerintetek megéri megvennem?



2020. febr. 2. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri, nekem Mi 8 van
2020. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8
2020. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játékban, kamerában a kettő közt ég és föld a különbség, másban viszont nem túl nagy.
2020. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt Huawei Y6 2018-as mobilom, de a kérdésben szereplő, Mi 9-em van. Árukeresőn viszont megtaláltam a kérdező telefonjának paramétereit:

[link] - hatványozottabban jobb ennél a Mi9. Gyorsabb proci, több a RAM is benne. Kezelőfelüte hasonló. Ami nincs meg benne: a bővíthető tárhely, vagyis ebbe már, nem tudsz MicroSD kártyát beletenni. Nekem a 128 GB-os modell van és nem látom hátrányát, hogy kellene plusz tárhely (igaz, ez az én felhasználási körömbe tartozik). Van még más: nincs jack csatlakozó (ellenben van USB-C - jack átalakító).

Ami még másabb: van benne NFC - tudsz vele, érintéssel is fizetni, így nem kell bankkártyát magadnál tartanod (csak a saját banki fizetős app-ot kell leszedned hozzá). Kamerája sokkal többet tud (akár még, 4K, 60 FPS-ben is tud felvenni). Infra port is van benne, így távirányítóként is tudod használni.

Töltése: gyors töltés és szupergyors töltés, utóbbinál sokkal gyorsabban tudod tölteni a telefont. Előlapi ujjlenyomat olvasóval is bír. A NOTCH-a sokkal jobb, mert ez a vízcsepp alakú megoldást eszközölték rajta.

Sajnos vannak hátrányai is, de azok engem nem zavarnak, úgyhogy nekem teljesen bevált a készülék. Azt nem tudom, hogy neked mennyire érné meg, de nekem viszont megérte rá váltanom.

2020. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!