Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye, hogy alaplap...

Mennyi az esélye, hogy alaplapot kell cserélni?

Figyelt kérdés

P20 Pro telefonomat tegnap frissíteni akartam HiSuite-n keresztül, de ezt írja ki, mint ami a videóban látható: https://www.youtube.com/watch?v=X2IiN-auezM

Elvittem szervizbe szoftverfrissítésre, ahogy hazaértem felhívtam őket megkérdezni, hogy mikorra lesz kész (ezt aggodalmamban elfelejtettem akkor megkérdezni).

Ekkor mondták hogy holnap tuti mehetek érte, de nem biztos hogy szoftveres baja van.


Mit gondoltok, ettől tényleg tönkremehetett az alaplap?

Nagyon aggódok. Nem garanciás már, ez a baj...



2020. febr. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szofveres hibáktól nem kellett volna beszarni, mindenre találni megoldást pl. az xda-developers oldalon.

A videóban a pali bemutatja a megoldást is, az sem sikerült?

2020. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mivel nem magyarországi a készülék ezért a frissítés nem OTA-n érkezett, hanem HiSuite-n.

Bootloader zárva van és nincs rootolva a telefon.

2020. febr. 3. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ki tudnám nyitni a bootloadert, akkor már megoldottam volna, de így...
2020. febr. 3. 19:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, csere lett a vége. Vettem egy töröttet, és átrakattam az alaplapot.
2020. febr. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!