Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 kamera hiba? Lehetséges?

KisTraktoros kérdése:

Iphone 6 kamera hiba? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, problémám lenne egy Iphone 6 telefonnal.

Már másfél éve tulajdonosa vagyok, használtan sikerült hozzájutnom. Nem nagyon használtam eddig a videórögzítés funkciót, de ma pont szükségem lett volna rá, és észrevettem valamit, ami szerintem rendellenes működésre vall.

A rögzítés elindítása után, 75-80% akkumulátor töltöttség mellett, a telefon 20-40 mp múlva kikapcsol. Bekapcsolás után, a kijelző 10% töltöttséget mutat, de ezzel a 10%-al még 4-5 órát, használattól függöen, üzemel.

Ugyan ezt megcsináltam külső áramforrásra csatlakoztatva, ott a hiba nem áll fent.

A telefonról összességében:

Iphone 6 16GB

IOS 12.4.4

Az akkumulátor kapacitása 78%

A felvételt mindkét esetben 1080P 60Fps mellett készítettem, ~175MB/perc adatmennyiség mellett.

Ez a probléma milyen hibára utalhat?

Válaszokat előre is köszönöm.


2020. febr. 4. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az akkuja elkopott, nem tud már leadni annyi teljesítményt, amennyi a videófelvételhez kellene.

Az akku csere oldaná meg, 4500-ért is cserélik.

( [link]


[link]

2020. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkuhiba lesz ez. Ha a rossz akku kap egy komolyabb terhelést (a videózás az az) akkor hirtelen eldobja magát. A nem következetes akku% kijelzés is erre utal. Na meg az is, hogy töltőről jól működik.
2020. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Fontolóra veszem az akkumulátor cseréjét.

2020. febr. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!